İPhone SE Tanıdık Tasarım Ve 5G Bağlantısıyla Geliyor

2 dk


Apple , 2021’de iPhone serisi için planlarını büyük ölçüde tamamladı. Sonuç olarak, sızıntı ve meraklıların dikkati şimdi şirketin gelecek yıl iPhone’larına odaklanıyor. Her zamanki gibi marka, Eylül 2022’de yeni bir dizi amiral gemisi tanıtacak, ancak biraz daha erken gelen başka bir cihaz olacak. Söylentilere göre şirket, iPhone SE serisine geçici olarak adlandırılan yeni iPhone SE 3 ile devam edecek. Bugün, yaklaşmakta olan “düşük seviye” iPhone için yeni bir dizi detay ortaya çıktı.

Cihaz, iPhone 13 serisi ile aynı performans alanına yerleştirecek olan Apple A15 Bionic yonga setini alabilir. Ancak Apple’ın 5G modem de getirdiği için iPhone 12 serisinin A14 Bionic’ini kullandığını da görebiliriz. Bu 2020 platformunu kullanmanın amacı, Apple’ın cihazı iPhone 13 ve 14 serisinden daha uygun maliyetli hale getirebilmesidir.

iPhone SE 3 teknik özellikleri

iPhone SE 3’ün içindeki yeni donanıma rağmen tasarım açısından önemli bir değişiklik olmayacak. Japonya’nın Macotakara blogunda yer alan bir rapora göre , yeni cihaz iPhone SE (2020) tasarımını yeniden kullanacak. Bu, eski alüminyum gövdenin yanı sıra alt ve üst çerçevelere ve eski Touch ID / Home düğmesi kombinasyonuna sahip 4,7 inç LCD’nin mevcut olacağı anlamına geliyor. Tüm kullanıcıların değişiklik eksikliğini takdir etmeyeceğine inanıyoruz, ancak SE’den ve daha küçük ekranından memnun olanlar, 5G’li yeni cihazdan kesinlikle keyif alacaklar.

Söylentilere göre iPhone SE 3 üretimi Aralık 2021 civarında başlayacak. Akıllı telefonun kendisinin 2022 Baharı civarında gelmesi bekleniyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

61
7 Paylaşım, 61 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir