IPhone SE, En Hızlı Android Akıllı Telefonlardan Daha Hızlı

2 dk


ABD odaklı teknoloji devi Apple son vakitlerde yeni akıllı telefon iPhone SE’yi duyurdu. Uzun süredir söylentilere husus olan ve hem tüketicilerin hem de teknoloji uzmanlarının beklediği bu telefon nihayet ideal fiyatıyla adeta çıktı. Apple CEO’su Tim Cook şimdi yeni akıllı telefonu ile alakalı mühim açıklamalar yaptı.

Apple , 2020 yılının ilk çeyreğinde mali açıklama yaptı. Apple CEO’su Tim Cook yatırımcılarla bir araya geldi ve şirket bu açıklamalar altında 58.3 milyar dolar gelir bildirdi. Cook, bu toplantı esnasında iPhone SE ile alakalı çok yürekli açıklamalar yaptı.

2020 model iPhone SE ile alakalı soruları yanıtlayan Tim Cook, iPhone SE’nin hangi bölgelerde daha tanınmış olacağı sorusuna çok net bir yanıt verdi. Cook, yeni model iPhone’un düşük gelirli ülkelerde daha çok tercih edileceğini açıkladı. Yeni telefonlarının gerektiğince ideal bir fiyat etiketine sahip olduğunu bildiren Cook, bu hareketin çoğu tüketiciyi iOS kullanmaya zorlayacağını söyledi.

Apple iPhone SE’ye çok güveniyor

Belki de SE’deki Apple CEO’su Tim Cook’un en yürekli açıklaması telefonun performansı ile alakalıydı. Cook, yeni iPhone’un piyasadaki en iyi ve en süratli Android telefondan bile daha süratli olduğunu ve bunun olağanüstü bir şey olduğunu söyledi. Bu açıklamalarla Cook, iPhone SE’ye ne kadar güvendiğini bir anlamda gösterdi.

Tim Cook, yeni iPhone’un rekabetçi fiyatının şirketin genel genel fiyatlandırma politikasında bir farklılık gösterip göstermediği sorusuna endişe verici bir yanıt verdi. Cook’a göre Apple, en iyi ürünleri her vakit ideal bir fiyata satma çabalarını sürdürüyor. Cook, bunun iPhone SE’ye özgü olmadığını, fakat Apple’ın genel fiyatlandırma politikası olduğunu söyledi.

Tim Cook’un açıklamaları, şirketin yeni ideal fiyatlı iPhone modeline güvendiğini ve umut ettiğini meydana koydu. Aslında, telefonun satış miktarı da bu güvenin unsurunu açıklıyor ve Apple’ı gülümsetiyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

66
8 Paylaşım, 66 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
3
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
3
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir