Sıradaki içerik:

Microsoft, Surface Book 3’ü Bugün Tanıtabilir

e
sv

iPhone SE, Android’den Geçiş Yapan Çok Sayıda Alıcıyı Aldı

525 okunma

Cook son zamanlarda Deutsche Bank ve diğer analistlerle yaptığı röportajda Apple’ın yeni iPhone SE’nin mevcut piyasa performansından çok memnun olduğunu açıkladı. 

Cook, kullanıcının iPhone SE’ye yanıtının çok güçlü olduğunu söyledi. ‘Bu bizim en uygun maliyetli iPhone’umuz. iPhone SE’nin ana müşteri tabanı iki açıdan geliyor, biri ödün vermeyen teknolojiyi seven küçük ekranlı akıllı telefonların sevenler, diğeri ise Android’den geçiş yapmak.’

İPhone SE’nin fiyat-performans oranına gelince, Cook, ‘Sanırım (yeni iPhone SE) dünyadaki her pazar için uygun. Özellikle ortalama gelirin düşük olduğu yerlerde daha belirgin olacaktır. Bekleyip göreceğiz. İOS kampına geçen birçok kişi olacak. ‘

TİM COOK, İPHONE SE HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYOR?

‘(Yeni iPhone SE) çok düşük bir fiyata birinci sınıf telefonlarımızın motoru ile donatılmıştır. Bence çok hızlı olan en hızlı Android telefondan daha hızlı. ‘ Cook, ana nedenin A13 işlemci olduğunu söyledi. 

Ona göre, bu olağanüstü avantajın önünde, diğer yapılandırmaların gücü artık önemli değil. Başka bir deyişle, Cook’a göre, en güçlü yapılandırmaya sahip bir telefona ihtiyacınız varsa, Samsung Galaxy S20 veya benzerlerini dikkate almamalısınız. Ancak iPhone SE’yi satın almalısınız çünkü bu telefon en hızlı Android telefondan daha hızlı.

Daha önceki finansal raporlar, Apple’ın iPhone’dan ikinci çeyrek gelirinin 28.962 milyar ABD doları olduğunu gösteriyor. Geçen yılki 30.51 milyar ABD doları ile karşılaştırıldığında, yıllık% 6.7 düşüş kaydetti. İPad’den elde edilen gelir, geçen yılın aynı döneminde 4.872 milyar $ ‘a karşılık, 4.368 milyar $; yıllık %10.3 düşüş.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.