Sıradaki içerik:

WhatsApp’a Corona Virüs Güncellemesi Geldi!

e
sv

iPhone SE 2020’nin AnTuTu Skoru Belli Oldu!

237 okunma

Apple’ın iPhone’ları arasında en ideal fiyatlı model olarak pazara çıkan iPhone SE 2020 çoğu şahıs doğrulusunda heyecanla bekleniyordu. Telefon ile ilgili çok konuşuldu fakat rakamlara bakalım bir de. Rakamlar telefonun başarılı bir performans sunduğunu söylüyor. iPhone SE 2020 AnTuTu skoru belli oldu. Beklenenden çok daha iyi bir performansı sunuyor.

iPhone SE 2020 AnTuTu skoru belli oldu

Telefonun Türkiye fiyatı insanlar doğrulusunda gerektiğince yüksek bulunsa da ABD ve Avrupa ülkeleri amacıyla bu hal geçerli değil. Elbette geride bıraktığımız hafta tanıtılan en yeni iPhone modeli AnTuTu Benchmark testine girecekti. Yeni yayımlanan testin raporlarına göre telefon, iPhone XS Max’ten daha yüksek bir puan aldı.

iPhone 11 serisine güç veren Apple A13 Bionic ile birlikte gücüne güç katan yeni nesil iPhone SE, AnTuTu Benchmark testinden 492.162 puan alarak şu an iPhone 11’in hemen ardından geliyor. Bu ise telefon için oldukça başarılı bir sonuç.

Rakamlar telefonun başarılı bir performans sunduğunu söylüyor. iPhone SE 2020 AnTuTu skoru belli oldu. Beklenenden çok daha iyi bir performansı sunuyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.