iPhoneTelefonlar

iPhone 9 Seri Üretimi Ertelenebilir

DigiTimes , Apple’ın Çin’deki yaklaşmakta olan ‘ucuz iPhone’ montaj tesisinin son deneme üretim aşamasına girdiğini bildirdi. Ancak bileşen gecikmeleri ve diğer nedenler salgın duruma neden oldu. Böylece, iPhone 9’un seri üretimini bu yılın ikinci çeyreğine kadar erteleyebilir.

5042 ipfprtn8330619 teknobizdeyiz 1
iPhone 9 Seri Üretimi Ertelenebilir 3

Endüstri zincirinin bazı içericileri, ‘iPhone 9’ veya ‘iPhone SE 2’nin Foxconn ve Pegatron’un fabrikalarında doğrulandığını söyledi. Ancak Çin koronavirüs salgınının etkisi nedeniyle, iPhone SE 2’nin seri üretimi bir gecikmeye neden olabilir. Apple’ın cihaz için siparişleri ilk çeyrekten ikinci çeyreğe ertelemesi bekleniyor.

Şimdiye kadar, tüm söylentiler Apple’ın bu ürünü bu ayın sonlarında piyasaya sürmesini önerdi. Daha önce, medya bile 31 Mart’ta piyasaya çıkacağını ve 3 Nisan’da listeleneceğini doğruladı. Seri üretim ertelenirse, Apple ay sonunda yeni ürünler yayınlayabilir. Ancak piyasaya sürülme süresi ertelenecek (veya az miktarda tedarik olacaktır).

Önceki söylentilere dayanarak, bu düşük fiyatlı ürün, iPhone 11 ve 11 Pro amiral gemisi serisiyle aynı A13 yongasına sahip 4.7 inç LCD ekran kullanabilir ve Face ID yerine Touch ID’yi kullanmaya devam edebilir. Görünüm önceki iPhone 8 ile aynı. 399 $ satması bekleniyor. Bu nedenle, hala iPhone 6 veya 6’ları kullanan kullanıcılar için bu telefon en iyi yedek olmalıdır. Kullanıcıların bu kısmı, çok fazla para harcamadan Apple A13 çipinin getirdiği deneyimi elde edebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu