Teknoloji Haberleri

İphone 14 Ne Vakit Çıkacak? İphone 14 Fiyatı Ne Kadar Olacak? Apple İphone 14’ün Yeni Özellikleri Neler?

Teknoloji dünyasına istikamet veren en büyük markalardan birisi olan Apple’ın telefon serisi olan İphone her yeni modelinde kullanıcılara sunduğu özellikler ile teknoloji severlerin merakla beklediği telefon modellerinden. Apple’ın İphone 13 modelinden sonra heyecanla beklenilen İphone 14 modeline ilişkin çıkış tarihi aşikâr oldu. Modele ilişkin birinci fotoğrafların internete sızdırılmasının akabinde kullanıcılar İphone 14 ne vakit çıkacak sorusuna karşılık aramaya başladı. Pekala İphone 14 ne vakit çıkacak? İphone 14’ü fiyatı ne kadar olacak? İşte İphone 14 hakkında merak edilenler…

iphone 14 ne vakit cikacak iphone 14 fiyati ne kadar olacak apple iphone 14un yeni ozellikleri neler 0

Milyonlarca Apple kullanıcısı İphone’un yeni modellerini takip ediliyor ve birinci çıktığı vakit almak istiyor. Çıkarttığı her yeni modelde yeni özellileri ile eserlerini geliştiren Apple’ın son modeli olacak İphone 14 kullanıcılarda beklenti oluşturuyor. İnternete modelle ilgili görsellerin sızdırılmasının ardınan kullanıcılar yeni modelin ne vakit çıkacağını araştırmaya başladı. Pekala İphone 14 ne vakit çıkacak?

İphone 14 Ne Vakit Çıkacak?

iphone 14 ne vakit cikacak iphone 14 fiyati ne kadar olacak apple iphone 14un yeni ozellikleri neler 1 YK3jtz8Z

Her yıl olduğu üzere yeni modeli heyecala beklenilen İphone’un 14. serisinin 2022 yılı içerisinde hangi ayda çıkacağı hakkında biligler geliyor. Kesin olmamakla birlikte Apple’ın yeni İphone modelini Eylül yahut Ekim ayları ortasında çıkarması bekleniyor.

İphone 14 Fiyatı Ne Kadar Olacak?

iphone 14 ne vakit cikacak iphone 14 fiyati ne kadar olacak apple iphone 14un yeni ozellikleri neler 2 wcW14UaF

İphone 14 modeline ilişkin net bir bilgi olamamasına karşın fiyat konusunda yapılan kestirimlerde yeni modelin 25 bin TL civarlarında çıkış yapması bekleniyor.

İphone 14’ün Yeni Özellikleri Neler?

iphone 14 ne vakit cikacak iphone 14 fiyati ne kadar olacak apple iphone 14un yeni ozellikleri neler 3

Yeni modelin İphone 13 modeline emsal özelliklere sahip olmasının yanı sıra kamera diziliminde farklılık, yeni geniş açı kamera lensi ve ön kısımda bulunan çentiğin kaldırılması bekleniyor.

Kaynak: https://onedio.com/haber/iphone-14-ne-zaman-cikacak-iphone-14-fiyati-ne-kadar-olacak-apple-iphone-14-un-yeni-ozellikleri-neler-1062379

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu