iPhone 13’ü Satın Almak İçin En İyi Zaman Ne Zaman ?

2 dk


iPhone 13 serisi en çok konuşulan halen piyasada akıllı telefonlar biridir.Apple, çip sıkıntısı nedeniyle büyük ihtimalle iPhone 13 serisinin üretimini kesecek. Yine de iPhone 13 serisinin fiyatı, pek çok istekli kullanıcı için hala çok pahalı.

iPhone 13 (256GB versiyonu), iPhone 13 mini’nin eşitin altında olduğunu düşünen birçok kullanıcı için temel bir versiyon gibidir. Ne yazık ki, bu cihazın maliyeti 1.085 dolar ve birçok kullanıcı iPhone 13 fiyatının düşüp düşmeyeceğini ve ne zaman düşeceğini bilmek isteyecektir. iPrice Group tarafından yakın zamanda yapılan bir araştırma , iPhone 13 fiyatının ne zaman düşeceğini ortaya koyuyor.Şöyle bir durum var ki bu durum ülkemizde bir gelişme göstermeyecek ve tam tersi KDV’ler eklenince ve doların artması ile birlikte fiyatları artacak…(bu durum belirsizlik içinde.)

iPhone 13’ün fiyatı muhtemelen ilerideki 6 ay sürecinde düşüşe geçecek

Önceki modellerin tarihsel satış fiyatlarını inceleyen iPrice Group’a göre, iPhone 13 (256GB) fiyatı Mart 2022’ye kadar %7 düşecek.12 ay sonra bu cihazların hepsinde fiyat düşüşü yaşandı. iPhone 12 fiyatı %12 düşerken, iPhone X, iPhone 11 ve iPhone XS fiyatları sırasıyla %10, %7 ve %4 düştü.

İPhone 13 iyileştirmeleri

Bir şekilde Apple, akıllı telefon alıcılarının cihazlarıyla ilgilenmesini sağlayabiliyor. Şirket, belirli pazarları “dayanıklı” ürünler ürettiğine ikna etmeyi başardı. Apple, akıllı telefonlarında her yıl “küçük” iyileştirmeler yapıyor, ancak bu iyileştirmelerin alıcılar için yeterli olduğu görülüyor. iPhone 13 serisine gelince, yalnızca pil, kamera ve ekran performansında yükseltme yapıyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

58
7 Paylaşım, 58 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir