iPhone 13 Serisinde Başka Bir Hata Daha Var

2 dk


İPhone 13 serisi çok bölgede raflarda şu anda ve satış oldukça iyi olmuştur. Bu cihaz, daha küçük bir çentik, yüksek yenileme hızı, daha büyük pil, film modu, daha iyi çip vb. gibi bazı iyileştirmelerle birlikte gelir. Ancak, iPhone 13 serisinin piyasaya sürülmesinden bu yana, birkaç sorunla boğuşuyor. Apple Watch’un iPhone’un kilidini açamadığına dair raporlar var . Ayrıca, iPhone 13 serisinin bazen SIM kart göstermediğine, görüntüleri sildiğine, dokunmatik ekran sorunlarına sahip olduğuna dair raporlar var.

Şimdi, iPhone 13 serisinde, özellikle iPhone 13 Pro’da şarj hatası olduğuna dair raporlar var. Raporlara göre, iPhone 13 Pro’yu şarj cihazından çıkardıktan sonra, ekranın sağ üst köşesinde hala şarj simgesi gösteriliyor. Bu gerçekten de iPhone 13 Pro’da bir hata ama yaygın bir durum değil. Bununla birlikte, bu sorun münferit bir durum değildir.

iOS 15’te ekran dokunma sorunları var

Apple iPhone 13’ün şarj sorununun aksine, iOS 15 ekran dokunmatik arızası açıkçası büyük ölçekli bir hata. Reddit, Twitter ve Apple destek gönderilerinde, iPhone 13 kullanıcılarının yeni telefonlarında dokunmatik arıza sorunu yaşadığına dair birçok rapor var. Weibo’da da aynı sorunu bildiren çok sayıda kullanıcı var. Ayrıca az sayıda kullanıcı, iOS 15’e güncelledikten sonra eski iPhone’larda da aynı sorun olduğunu bildiriyor. Bu, dokunmatik ekran sorununun iPhone 13 serisine özgü olmadığını gösteriyor. Böylece olası bir donanım sorununu ekarte edebiliriz. Büyük olasılıkla, bu sorunun iOS 15 sistemine bağlantıları vardır.

Geçmişte, ekrana tek bir tıklama geri bildirim verirdi, ancak şimdi 4~5 kez tıklamanız gerekiyor. Bu, kullanıcılar için hoş bir deneyim değil. Apple’ın iOS 15’in resmi sürümünü çıkardığından beri cihaz yedekleme ve geri yükleme hataları, widget hataları gibi birçok bug oluştuğunu belirtmekte fayda var.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

45
6 Paylaşım, 45 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
3
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
3
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir