İPhone 13 Pro Max İlk Defa Kutusundan Çıkıyor

1 dk


Apple’ın teknoloji dünyasının merakla beklediği yeni amiral gemisi akıllı telefonu iPhone 13 Pro Max, bugün ilk kez kutusundan çıktı. Hindistan’dan SalimBaba Teknik kanalının yayınladığı video, iPhone 13 kutusunu ve içeriğini görmemizi sağladı.

Her tanıtımın ardından olduğu gibi iPhone 13 serisinin ön siparişleri, tanıtımdan 1 hafta sonra başladı. Siparişler, önümüzdeki günlerde alıcılarına ulaştırılacak. Fakat yeni iPhone’lar, öncelikle basının eline geçecek. Bu basın grubunda yer alan Hindistan’ın bilindik teknoloji kanallarından SalimBaba Technical da yeni seriyi edinenlerden birisi oldu. SalimBaba, iPhone 13 Pro Max’i kutusundan çıkardı. SalimBaba’nın videosu, YouTube’daki ilk iPhone 13 Pro Max kutu açılışı olarak kayıtlara geçti. Video, altın rengindeki telefonun kutu içeriğini ve tasarımını bizlere gösterdi.

Görüntüde gördüğümüz kadarıyla Apple, bu yıl iPhone kutularında değerli bir değişiklik yaptı. Şirket, plastik kaplamalı kutu dizaynından fazla yapışkanlı kağıt koruyucu katmanı tercih etmiş. Kutunun içiyse geçtiğimiz yılki içerikle birebir: iPhone 13 Pro Max, bir adet USB-C-Lightning kablosu ve bir adet Apple sticker’ı.

Video, iPhone 13’ün açılışı, arayüzü ve ekranı gibi detaylara yer vermiyor. Zira basın, halen bunları göstermek için Apple’ın yeşil ışığını alabilmiş değil. iPhone 13 serisi için uygulanan ambargo, muhtemelen 21 Eylül tarihinde kaldırılacak. Böylelikle yeni iPhone 13 serisine daha yakından bakabilme şansı elde edebileceğiz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

51
6 Paylaşım, 51 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir