iPhone 13 Ön Siparişleri iPhone 12’nin Ön Siparişlerini Geçti

1 dk


South China Morning Post tarafından bildirilen verilere göre, iPhone 13, iPhone 13 Mini, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max için toplam ön siparişler şimdiden 2 milyona ulaştı ve iPhone 12 ön siparişleri 1.5 milyonda durmuştu.

Ortaya çıkan bu veriler iPhone 13 serisinin iPhone 12’den satış anlamında çok daha başarılı bir başlangıç yaptığı izlenimini veriyor. Ancak yükselişin asıl sebebi yeni serinin başarısından çok ABD-Huawei rekabetine dayanıyor.

iPhone 13 siparişleri şimdiden iPhone 12’ye fark attı

Huawei’nin son yıllarda yaşadığı zorluklar,akıllı telefonlar için dünyanın en büyüğü; ve sonunda Apple bile bundan faydalandı. Aslında, 2021’in 2. çeyreğinde Cupertino şirketi Oppo, Vivo ve Xiaomi‘nin arkasında dördüncü sırada yer aldı.

Yakın zamanda yeni iPad 9, iPad mini 6 ve yeni Apple Watch Serisi’nin lansmanının ardından; Cupertino firması, merakla beklenen iPhone 13 serisini tamamladı. Dört modelden – iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max – ilgi odağıydı. Tahmin edebileceğiniz gibi en yeni donanım ve yazılım özellikleriyle geliyorlar ama aynı zamanda bir servete de mal oluyorlar.

iPhone 13, 6.1 inç ekrana sahipken, en yüksek iPhone 13 Pro Max, devasa 6.7 inç ekrana sahip. Kalınlığa gelince, daha büyük pilin ince tasarımına etki ettiğini görüyoruz. Üstelik arkadaki kameralar da büyümüş. İçeride, en yeni Apple A15 Bionic işlemciye ev sahipliği yapıyorlar. Pekala, dört farklı model olduğu için her birine ayrıntılı olarak bakmak daha iyidir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

67
8 Paylaşım, 67 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
0
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
0
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir