Sıradaki içerik:

Twitter Temsilci Atadı, Artık Yasak Yok!

e
sv

iPhone 13 Detaylar Gelmeye Başladı

1201 okunma

iPhone 13 için yeni iddialar meydana atıldı. Yeni iddialar EverythingApplePro’dan geldi. Cihazın yeni renk alternatifi olabilir.

Daha önce iPhone 13‘ün depolama kapasitesi ve bataryası ile alakalı birkaç iddia meydana atılmıştı. iPhone 13’ün 1 TB depolama seçenekleriyle geleceği ve 4000 mAh‘lık bir bataryaya sahip olacağı iddia edilenler arasında. Apple’ın iPhone 13’te bu tür bir yükseltme yapmasının normal bulunduğu belirtiliyor. Cihazın kamerasında ve ekranında mühim değişiklikler olacaksa, depolama kapasitesinde ve pilinde yükseltmeler gerçekleşebilir.

iPhone 13 için yeni renk alternatifi ve iPad Pro 2021’de tespit edilen kamera teknolojisi gelebilir

Apple’ın bu sene iPhone 13 serisini pazara devam etmesi bekleniyor ve yeni iddialar da gelmeye devam ediyor. EverythingApplePro‘nun savına göre, iPhone 13 Pro modellerinin siyahın daha koyu bir rengi ile geleceği iddia ediliyor. Yeni renk opsiyonunun “121212” hex kodundaki renge yakın bulunduğu belirtiliyor. iPhone 13 Pro’nun yeni rengi, iPhone 12 serisindeki Grafit renginin daha koyusu olarak karşımıza çıkabilir. iPhone 13 Pro‘nun iPad Pro M1ve 24 inç iMac modellerinde tespit edilen Subject Tracking kamera teknolojisine sahip olacağı iddia edilenler arasında.

Subject Tracking, kamera kaydı ya da görünümlü görüşmeleriniz esnasında sizin yüzünüzü takip eden bir teknoloji. Bütün bu iddiaların doğruluğu WWDC 2021‘de meydana çıkacak. Yarın akşam saat 20:00’de başlayacak olan etkinlikte çoğu Apple ürünü ve işletim sistemlerindeki yenilikle tanıtılacak. Hem de yarın akşamki etkinlikte Apple’ın MacBook Pro 2021’i tanıtması bekleniyor. MacBook Pro 2021’in gücünü M1X ya da M2 işlemciden alacağı iddia ediliyor. İşlemci adı ve özellikleri şimdilik net değil ancak MacBook Pro 2021 amacıyla iddia edilen özellikler şu şekilde:

  • Mini LED ekran
  • 4TB’a kadar yükseltilebilen depolama
  • M2 ya da M1X işlemci
  • 10 çekirdekli işlemci
  • İsteğe göre 16 ya da 32 grafik çekirdeği seçenekleri
  • 64 GB’a kadar yükseltilebilen bellek
  • 14 inç ve 16 inç olmak üzere iki değişik model
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.