Sıradaki içerik:

Huawei Enjoy 20 Plus Sızdırıldı: 4.200MAH Batarya!

e
sv

iPhone 12 Serisi Spekülasyonları

288 okunma

Eylül ayına yaklaştıkça (iPhone 12 serisi için olası lansman ayı), Apple iPhone 12 serisi ile ilgili spekülasyonlar yoğunlaşıyor. Önümüzdeki aylarda bu yeni seride daha fazla sızıntı bekliyoruz. Bu gerçekleşmeden önce, şu ana kadar iPhone 12 serisi ile ilgili sızıntıların ve spekülasyonların bir özeti.

GÖRÜNÜM

Düşme önleme performansını arttırmak için metal çerçeve arka cama daha da uzanacaktır. İPhone 12, iPhone 11 Pro gibi koyu yeşil bir renge sahip olmayacak. Bunun yerine yeni bir mavi renge sahip olacak.

GÖRÜNTÜLE

Spekülasyonlara göre, iPhone 12 Pro, 120Hz Pro-motion değişken yenileme hızı ekranlarıyla gelecek. Dört iPhone 12’nin hepsi bir OLED ekran kullanacak. Bu, bazı modellerin LCD ekranları kullanacağı ilk spekülasyonlara karşıdır. Ayrıca, iPhone 11 serisinin düşünme çerçeveleri iPhone 12 serisinde olmayacak.

PİL

Pil söz konusu olduğunda, Apple bilgi konusunda çok muhafazakar. Aslında, lansman sırasında bile Apple, iPhone’larının pil kapasitesini resmi olarak göstermiyor. Apple’ın iPhone’larının pil kapasitesini görmek profesyonellerden sökülmeyi gerektirir. Bununla birlikte, iPhone 12 pil ile ilgili spekülasyonlar, pilin daha önce belirtilen 4.400 mAh’den daha büyük olacağını söylüyor. Apple’ın bu kadar büyük pilleri kullanma konusunda bir geçmişi yok. En büyüğü 4000 mAh (3.969 mAh) pil ile gelen iPhone 11 Pro Max.

BİYOMETRİK

Çentik boyutu azalırken iPhone 12 serisi daha iyi Face ID işleviyle gelecek. Ayrıca, iPhone 12 Pro Max bir ekran parmak izi tanıma sensörü kullanacak.

KAMERA

64MP’nin düşük performansı nedeniyle, Apple 12MP sensörünü kullanmaya devam edecektir. Ancak, otomatik odaklama hızı 2-3 kat daha hızlıdır ve iPad Pro’nun radar merceğini ekler. Bu sensör 3x optik zoom ve 30x dijital zoom’u destekleyebilir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.