iPhone 12 Serisi 8 Eylül’de Gelecek!

3 dk


Geçtiğimiz birkaç ay içinde, yaklaşan iPhone 12 serisi ile ilgili birkaç sızıntı ve spekülasyon oldu. Aslında, bu akıllı telefonun önemli özelliklerinin çoğu zaten kamu bilgisidir. Ancak, lansman tarihi kesin olarak devam ediyor. 

Bununla birlikte, Twitter hakkındaki son bilgiler iPhone 12’nin Eylül ayında geleceğini iddia ediyor. Kaynak, @ihacktu, Apple’ın 8 Eylül’de iPhone 12 serisi de dahil olmak üzere yeni ürünler piyasaya süreceğini iddia ediyor. Ayrıca, rapor ayrıca Apple’ın 27 Ekim’de iPad Pro ve Apple Silikon Mac’i de piyasaya süreceğini iddia ediyor.

Apple, yeni iPhone 12 serisine ek olarak 8 Eylül’de yeni Apple Watch ve iPad modellerini ve AirPower’ı da piyasaya sürecek. Apple  Silicon Mac, MacBook ve 13 inç MacBook Pro içerir. Bilgiler, 8 Eylül etkinliğinin çevrimiçi olacağını belirtir. Ancak, 27 Ekim etkinliği için bir şartname yoktur. Zamanlar göz önüne alındığında, muhtemelen çevrimiçi olacaktır. 

İHacktu‘ya göre , Apple’ın kendi Apple Glass AR cihazını da piyasaya sürmesi bekleniyor. Bu bilgiler büyük olasılıkla güvenilirdir çünkü iHacktu‘nun geçmiş sızıntılarının güvenilir olduğu kanıtlanmıştır. Bununla birlikte, bilgi hala resmi değildir, bu yüzden spekülasyon olarak ele alacağız.

iPhone 12 serisi ve diğer Apple cihazlarındaki spekülasyonlar

Söylentiler, Apple’ın bu yıl dört iPhone 12 yayınlayacağını söylüyor. Buna “bütçe” 5,4 inç iPhone 12, 6,1 inç iPhone 12 Plus, 6,1 inç iPhone 12 Pro ve 6,8 inç iPhone 12 Pro Max dahildir. Dört modelin hepsinin OLED ekranları kullanacağını ve 5G’yi destekleyeceğine dair raporlar da var. 

Bunlar Apple’ın ilk 5G akıllı telefonu seti olacak. Düşük modellerde çift arka kamera ve 4GB RAM kullanılırken, Pro modellerinde üçlü arka kamera kurulumu bulunmalıdır. Pro modelleri ayrıca 6GB RAM ve 120Hz ProMotion ekran ile gelecek.

Apple Watch Series 6’nın daha iyi su direncine, uyku izlemeye yardımcı olmak için daha büyük bir pile ve diğer yükseltmelere sahip olacağı söylentileri var. Yeni giriş seviyesi ve orta sınıf iPad modelleri hakkında fazla bilgi yok. Geçmişte, Apple’ın 10.8 inç iPad Air ve yeni iPad mini’yi ilk kez piyasaya sürdüğüne dair raporlar vardı.

Jon Prosser’e (Jon Prosser) göre Apple, Apple A11 yongasıyla donatılmış AirPower’ı test ediyor. Şu andan itibaren, bu cihazın çıkış tarihi hakkında bilgi yok.

Apple, iPad Pro modellerini 2020’de piyasaya sürmesine rağmen, Apple’ın yılın ikinci yarısında veya 2021’in başlarında 5G’yi destekleyen ve mini-LED ekranlar kullanabileceği konusunda yeni söylentiler var. iPad Pro’ya ek olarak, Apple piyasaya sürülecek 13.3 inç MacBook Pro ve şimdi durdurulan 12 inç MacBook’u içerebilen ilk Apple Silicon Mac ürün grubu.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

38
5 Paylaşım, 38 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
3
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir