iPhone 12 Pro Max Tasarımı İçin Yapılan Yeni Çentik!

2 dk


Yaz sonucunda istikbal iPhone 12 ailesinin en üstündeki model iPhone 12 Pro Max amacıyla tasarıma yönelik yeni bir ayrıntı paylaşıldı. Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamiyle ya da kısmen LOG’un yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek ya da alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez.

Geçtiğimiz zamanlarda iPhone 12 Pro Max tasarımı gerçeğe en yakın durumuyla paylaşılmıştı. İşte bu tasarımda biliyorsunuz şimdiye oranla daha küçük bir çentik yer alıyor. Yeni oluşturulan paylaşım da tam olarak bu çentiği ve amacıyladekileri ayrıntılandırıyor. Apple’ın ilk olarak iPhone X ile hayatımıza soktuğu TrueDepth kamera sistemi, kızılötesi kamera, nokta projektörü, ışık projektörü ve bölge ışığı sensörü gibi donanımlarla çalışıyor. Bu sayede bireylerin yüzünü tarayarak haritasını çıkarabilen ve Face ID yüz tarife teknolojisine güç veren sistem, 12 Pro Max modelinin ufaltılan çentiğine ahize yukarı alınarak sığdırılacak gibi görünüyor. Biliyorsunuz bundan sonra çoğu modelin ahizesi ekranın üst kısmında, çerçevede yer alıyor. Apple da çentiği bu şekilde ufaltmayı olası kılacak gibi görünüyor. Bu arada çentiği normal 12 Pro’da da küçük olma olsılığı bulunuyor. Fakat bunun halen kesinleşmediğini belirtmek gerekiyor. Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamiyle ya da kısmen LOG’un yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek ya da alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez.

iPhone 12 Pro Max, meydana çıkan dizaynıyla beğeni topladı

Tekrar baktığımız vakit yeni modelde bizi iPad Pro aynısı bir dizayn çizgisi karşılıyor. Yuvarlak hatları ve yuvarlatılmış değil düz kenarları bir araya getiren dizaynda, Smart Connector bağlantı yapısının yer aldığı ve çerçevelerin ciddi düzeyde inceleceği görülüyor. Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamiyle ya da kısmen LOG’un yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek ya da alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

59
7 Paylaşım, 59 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
3
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
3
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir