Sıradaki içerik:

Yakında Gelecek 217 Emoji Tanıtıldı!

e
sv

iPhone 12 Pro Lacivert ve Kırmızı Renkle Gelebilir!

1983 okunma
avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Geçmişte kırmızı iPhone’lar gördük. Ancak iPhone X serisinin lansmanından bu yana Kırmızı renkte iPhone yoktu. iPhone XR ve iPhone 11 ve iPhone SE 2020 için Kırmızı renkte olan varyantlarını gördük. Şimdi analistlere göre yeni iPhone 12 Pro serisi kırmızı ve mavi renk seçeneklerine de sahip olacak.

iPhone 12 Pro’nun lacivert rengi seçeneği bir süredir sızdırılıyor. Ama görünüşe göre bir kırmızı renk seçeneği de gelecek. Analistlere göre, bu hafta başlarında tanıtılan yeni Watch Series 6, en yeni iPhone 12 Pro ile bir renk seçeneğini paylaşacak. Kullandığımız ürünlerin renklerini eşleştirebilirsek mantıklı. Bir kişi kırmızı renkli bir Watch Series 6 takıyorsa, kesinlikle telefonunun rengini de eşleştirmek isteyecektir.

İPHONE 12 SERİSİ TEKNİK ÖZELLİKLERİNE GENEL BAKIŞ

Hatırlamak gerekirse, dört iPhone 12 sürümü alacağız – iPhone 12, iPhone 12 Max, iPhone 12 Pro ve son olarak iPhone 12 Pro Max. Sızıntılara ve söylentilere göre iPhone 12 serisi, iPhone 4’ün çerçevesini paylaşacağı için nostalji getirecek. Ancak iPhone 12 serisi kare çerçeve haricinde aynı görünüme sahip olacak. Bildiğiniz gibi Apple genellikle 2 nesilden sonra tasarım dilini değiştiriyor. Bu nedenle, üç sensöre kadar aynı büyük kare modül yuvasına sahip olacağız.

Performans tarafında, en yeni Apple’ın A14 Bionic yonga setini alacağız. iPhone 12 serisinde öne çıkmasını bekliyorduk, ancak son lansman yonga setini iPad Air ile tanıttı. Dolayısıyla, A14 Bionic zaten piyasada mevcuttur. İPhone 12 serisine 5G ve 5nm güç verimliliği getirecek.

Pro sürümlerinin 120 Hz yenileme hızına sahip olması bekleniyor, ancak birçok sızıntı Apple’ın bu yıl için daha yüksek yenileme hızı özelliğini atlayabileceğini öne sürdü. İyi haber şu ki, bu yıl OLED ekranlarını daha ucuz modellerde bile görebiliriz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.