Sıradaki içerik:

Microsoft, HoloLens 2 için Büyük Bir Yazılım Güncellemesini Yayınladı!

e
sv

iPhone 12 Kutuda AirPods ile Gelmeyebilir!

157 okunma
avatar

Çağrı

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Analist Ming-Chi Kuo’nun son raporuna göre, Apple’ın yaklaşmakta olan iPhone 12’si, ayrı olarak satılan AirPod’ların satışlarını artırmak için kutuda bulunan EarPod’larla birlikte gelmeyebilir. Cupertino firması, akıllı telefonun ilk modelinin 2007’de piyasaya sürülmesinden bu yana iPhone ile kulaklıkları dahil etti.

Kuo ayrıca, önümüzdeki yıla kadar yeni AirPods veya AirPods Pro modellerinin piyasaya sürülmesinin beklenmediğini ve firmanın bu tatil sezonunda AirPod’ları önemli ölçüde indirgeyebileceğini belirtti.

 İPhone 7 piyasaya sürüldüğünde, firma kutuya EarPods ekleyerek kulaklık jakının hariç tutulmasını dengeledi. Şirket artık sunmuyorsa, kulaklık isteyen müşteriler Lightning Connector ile EarPod’ları satın almaya veya AirPod’lara daha fazla para harcamak zorunda kalacaklar . Apple’ın web mağazası 29 $ karşılığında EarPods sunuyor ve AirPods’un temel varyantı 159 $ ‘dan başlıyor.

Koronavirüs pandemisinin ardından Apple’ın satışlarında bu yıl bir düşüş yaşandı; Bununla birlikte, Kuo satışların tatil sezonuna göre artacağına ve AirPods Pro satışlarında güçlü bir yıllık artış (YOY) olacağına inanıyor ve firmanın bu yıl 80 ila 93 milyon adet satması bekleniyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.