iPad Pro Yeni Hali İle Çok Konuşulacak!

1 dk


Geçen ay, popüler ve güvenilir Apple analisti Ming-Chi Kuo, şirketin 2020’nin ilk yarısında güncellenmiş bir iPad Pro yayınlayabileceğini önerdi. Ona göre, yeni iPad Pro, yeni bir yardımla 3D algılama yeteneğine sahip olabilir. TOF (Uçuş Süresi) sensörü kullanan kamera sistemi. Analizinin ardından, CAD render sızıntıları ile tanınan OnLeaks, iGeeksblog ortaklığıyla önümüzdeki 2020 iPad Pro’ların üçlü kamera kurulumuna sahip 3D CAD renderlarını yayınladı.

OnLeaks’e göre, önümüzdeki 2020 iPad Profesyonelleri, 2018 modellerine benzer şekilde 11 inç ve 12,9 inç olmak üzere iki boyutta gelecek. Ayrıca, 2019 iPhone 11 Pro serisine benzeyen yeni bir üçlü kamera kurulumu dışında aynı boyutlara ve tasarıma sahip olacak. Sızıntı yapan kişi kamera yapılandırması hakkında bir şey söylemedi. Yani, vahşi tahminimiz ya yeni iPhone’larla aynı düzene sahip olacak ya da birkaç hafta önce Kuo tarafından önerilen derinlik algılama için bir TOF sensörü içerebilir.

Ek olarak, en son tweetine göre, OnLeaks, yeni iPad Pro’ların arka kasası hakkında hiçbir fikre sahip değil ve bu yüzden onları hem cam hem de alüminyum haline getirdi. Ayrıca, bu ayın başlarında Kuo, Apple’ın 2020’nin ikinci yarısında mini LED ekranlı bir iPad Pro 12.9 inç başlatabileceğini belirtti. Bu nedenle, önümüzdeki yılın baharında sadece 11 inç iPad Pro’yu görebiliyoruz ikisi de aynı anda.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

43
6 Paylaşım, 43 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
3
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
0
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
0
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir