Sıradaki içerik:

Far Cry 6 Çıkış Tarihi Duyruldu!

e
sv

iOS Kullanıcılarının Spotify Sorunu Çözüm Arıyor!

155 okunma
avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Spotify her geride bıraktığımız gün yeni güncellemesiyle kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Daha süratli fonksiyonel ve stabil olması adına yayımlanan güncellemelere bakıldığında bu hususta tanınmış platform aslında gayet iyi.

Spotify’ın son güncellemesinden sonra işler değişiyor. Son güncellemenin gelmesi ile beraber Spotify bozukluğu ile ilgili Twitter üzerinden paylaşım yapan iOS kullanıcıları, programın onları attığını söylüyor.

iOS kullanıcılarının yaşadığı Spotify bozukluğu

Herhangi bir uygulamada problem yaşıyorsak direkt Twitter gibi çok sarfedilen sosyal medya ağlarından problemlerimizi yazıyoruz. Yeni yaşanan Spotify bozukluğu ile meydana çıkan, bu paylaşımlar, insanların sosyal medyaya sarılmasına sebep oldu.

Birçok kullanıcı Spotify’dan en sevdiği parçaları dinleyerek işlerini hallediyorken, gün içersinde bu tür bir problem yaşanması reaksiyonlara sebep oldu.

Bazı kullanıcılar, 20 dakikadır tanınmış servise ulaşamadığını yazarken, birtakımlarıysa bu problemden ötürü mutsuz bulunduğunu yazıyor. Elbette bu problem sadece Türkiye’de değil vatan dışındaki kullanıcılarda da yaşanıyor.

Down Detector isimli internet sitesine bildirildiği kadarıyla problem yaşam sürdüren kullanıcılar daha çok Batı Avrupa’dan problem bildiriyor. Yaşanan problem ise uygulamaya girildiğinde programın kullanıcıları atması olarak kayıtlara geçiyor.

Sorun yaşanan uygulamalar, Facebook login altyapısı olan uygulamalar bulunduğu meydana çıktı. Yine de birtakım kullanıcılar bozukluğun düzeldiğine yönelik paylaşımlar yapmaya başladı.

Konu ile ilgili Spotify Status hesabı resmi bir paylaşım yaptı. Paylaşımda Spotify’da bir problem bulunduğunu ve araştırıldığı yazıyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.