Kapat

Intel İşlemcili Yeni iMac Modelleri Yakında Tanıtılacak

Apple Silicon ile beklentileri üst düzeye taşıyan Apple, Intel tabanlı iMac kullanıcılarını da unutmadı. Ortaya çıkan sızıntılara göre, bu hafta Intel işlemcili yeni iMac modelleri tanıtılacak.

Intel işlemcili yeni iMac modelleri tanıtılacak

Kısa bir vakit önce meydana çıkan tweete göre, Intel işlemcilerden Apple Silicon’a geçiş amacıyla iki sene vakit veren Apple, bu hafta Intel tabanlı yeni iMac modellerini tanıtacak.

9to5Mac doğrulusunda paylaşılan verilere göre, bu hafta pazara sürülmesi beklenilen yeni iMac bilgisayarlar, büyük bir tasarımsal değişiklikle gelmeyecek. 10. kuşak Intel işlemciyle gelmesi beklenilen yeni modelin, Apple Silicon tabanlı son iMac serisi olması bekleniyor.

Apple ile alakalı tahminleriyle ünlü Jon Prosser‘da, yeni bir tweet atarak, Intel tabanlı yeni iMac modellerinin bu hafta gelmeyeceğini söyleyerek, “yeni iMac istiyorsanız, Ağustos ayını bekleyin” açıklamasında bulundu.

iOS 14 beta sürümünde meydana çıkan yeni simgelerde Apple’ın daha ince çerçeveli ve iPad Pro‘ya benzer bir şekilde yeni iMac tasarladığı düşünülmüştü. Geçtiğimiz hafta paylaşımlarıyla ünlü L0vetodream hesabının da “bazı ürünler gönderilmeye hazır” mesajı, yeni iMac’i doğrular kalitede görünüyor.

3 3 4 4 1 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir