Sıradaki içerik:

Samsung 5G’de Rekor Kırmaya Devam Ediyor

e
sv

Intel 10. Nesil İşlemcili Yeni Monster Notebook’lar satışa çıktı!

939 okunma

Dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları bölümünde etkinlik gösteren teknoloji markası Monster Notebook, ilerlettiği yeni 10. kuşak Intel Core işlemcili bilgisayarlarını Türkiye’de satışa sundu.

Tüm oyunlarda ve yüksek performans gerektiren bütün uygulamalarda maksimum güç elde etmek amacıyla geliştirilen Intel 10. kuşak i5 10300H ve i7 10750H işlemcili yeni modeller, özelleştirilebilen alternatifler ile Monster çevrimiçi mağazasında konumunu aldı.

Intel 10. kuşak işlemcili yeni Monster Notebook’larda, Nvidia’nın GTX ve RTX yeni seri grafik kartları yer alıyor.

Nvidia’nın GTX ve RTX yeni seri grafik kartlarının kullanıldığı bilgisayarlar, DLSS 2.0 teknolojisi ile kullanıcıya üstün görüntü niteliği sunuyor.

Geniş kapasiteli mekanik diskler, SSD depolama birimleri, yüksek kapasiteli RAM’ler, ilerlemiş Wi-Fi 6 alternatifi, yüksek ses çıkış gücüne sahip hoparlörler, bağlantı noktaları, bu oyun laptopları amacıyla varsasenean özellikleri temsil ediyor.

Monster Notebook’un Intel 10. kuşak işlemcili yeni modelleri de başka bütün modeller gibi satın alma adımında özelleştirilebilir donanım konfigürasyonu alternatifi ile kullanıcı beklentilerine en ideal özelliklerde satın alınabiliyor.

İlk 30 gün içersinde ekranda meydana gelebilecek ölü piksellere karşı panel değişimi garantisi ve çalıştırılamayan program olursa ilk 15 gün içersinde iade garantisi tespit edilen bu ürünler, başka Monster Notebook’lar gibi iki sene garanti ve hayat boyu süren 6 ayda bir bedava bakım garantisi ile satışa sunuldu.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.