Sıradaki içerik:

Qualcomm, Samsung ve Huawei, gelecekteki 4K ve 8K Videolar için EVC Kodekini Destekliyor!

e
sv

Instagram’da Yüksek Takipçisi Olanlara Güzel Haber!

167 okunma
avatar

Çağrı

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yüksek takipçi kitlesine sahip olan Instagram hesaplarında yorumları yönetmek gerektiğince zor. Instagram bu süreci basitleştirmek amacıyla Yorum Sabitleme ve Toplu Yorum Silme özelliklerini kullananlara sunmaya hazırlanıyor. Bu sayede rahatsız edici yorumlar çok daha kısa bir sürede kaldırılabilirken, beğenilen yorumların sabitlenmesi olası duruma gelecek.

Instagram’ın üstünde çalıştığı bu 2 özelliğin detaylarına geçmeden evvelce takipçi kitlesi ile ilgili olmayacağını belirtmek isteriz. Herkes doğrulusunda kullanmak olası olacak, fakat çok yorum alanlar amacıyla biçilmiş kaftan olacak.

Instagram yorumları İçin iki yeni özellik!

Yorumlara girdikten sonra sağ üst kısımdaki üç noktaya tıklayıp, Yorumları Yönet‘i seçmeniz yeterli olacak. Bu ekranda silmek dilediğiniz yorumları kısa sürede seçebilir ve gönderinizin altından kaldırabilirsiniz. Bir kerede en çok 25 yorum silebiliyorsunuz.

Yorum Sabitleme ilerleyen günlerde test edilmeye başlanacak ve ilk olarak iOS‘da aktif hale getirilecek. Gönderiye gelen 3 yorumu sabitleyebiliyor, herkes tarafından görüntülenmesini sağlayabiliyorsunuz. Yorumu sabitlediğinizde yazan kişiye sabitlendiğine dair bildirim gönderiliyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.