Instagram’da Takipçi Almanın Faydası Olur Mu?

6 dk


Merhabalar, hepimiz sosyal medya ağlarında başarılı profillere sahip olmak istiyoruz. Arada sırada bir iş amacıyla bazı durumlarda ise şahsi olarak daha çok ilgi çekmek amacıyla sosyal medya da ekstra yollara başvuruyoruz. İşte bu yollardan biri olan Instagram takipçi satın alma husussu ile ilgili sizlere bilgi vereceğiz.

Öncelikle her vakit kaliteli ürünleri bilindik markaları tercih ediyoruz. Millet olarak niteliği bu kadar severken sosyal medya hizmetlerine gelince tam tersi en ucuz fiyatlar arıyoruz. Dikkat etmemiz gereken şey gerçekte profesyonel işini bilen şahıslar ile beraber çalışmak. Eğer siz ucuz yollardan bu işi halletmeye çalışırsanız daha çık Instagram’da takipçi satın almanın zararlarını görürsünüz. Takipçi satın alarak işinizi ve müşteri hacminizi yükseltmek istiyorsunuz dimi? Peki bu takipçi alınarak yapabilir mi? Bunları yapar iken hesabım itimatde olacak mı gibi sorularınızı bu yazımızda cevaplayacağız.

Instagram takipçi satın alabilmek zararlı mı?
Asla zararlı değil. En kolay yolla bu prosedürde sizden şifre istenmediği amacıyla zararlı olması olası değil. O vakit bu prosedürün zararları varsa biz bunu rakiplerimize yaparız ve bu prosedür neticesi Instagram yaptırım uygularsa ciddi bir adaletsizlik hali olur. Tabi profesyonel ve organik bir yükleme yapılması ciddi ehemmiyet taşımaktadır. Ufak ayrıntılar ile gerçekte takipçilerden alınması gereken performansı üst düzeyde alabilirsiniz. Mesela satın alacağınız şahıslar bu prosedürleri deneme hesaplar ile test ediyorlar mı? İstatistikleri inceleyip en doğru sonuca ulaşacak yöntemler amacıyla incelemeler yapıyorlar mı? Daha evvelce oluşturulan prosedürlerden alınan neticeler olumlu mu? Takipçilerin yalnızca sayı olarak kalmaması amacıyla bir çok ayrıntı sahip olunan ve Instagram takipçi satın alma husussu ile ilgili başarılı bir yol çizmek istiyorsanız işini bilen şahıslar ile çalışmalısınız.

Takipçi satın almanın faydası oluyor mu?
Evet, çoksıyla faydası olmakta. Hemde sayamacağımız kadar çok tesiri var. En kolay numune ile takipçi satın alma kararınızın gerisinde bir psikoloji bilimi yatıyor. Takipçi almanın hesabınıza kusursuz bir tesiri de başka insanların sizi takip etmesini insanların referans olarak görmesidir. 10.000 Takipçinizin olması halinde dışarıdan bakan insanlar amacıyla bu sayı referanstır ve itimat verir. Yüksek takipçi sayıları insanda takip etme ve merak hissi uyandırmaktadır. Sadece sayı olarak manzarası bile bu kadar etkilidir. Yani takipçi satın alabilmek profilinizin yeni takipçiler ile iletişime geçip gitmesini sağlamaktadır. Her vakit söyleriz takipçi satın alabilmek fenomenliğe giden yolda zorunlu bir sapaktır.

Takipçi satın aldıktan sonra bundan sonra daha hevesli bir çalışma aşkı amacıylaizi sarabilir. Daha çok şahsa hitap ediyor olmanız çalışmalarınıza daha çok özen göstermenizi sağlayacaktır. Daha iyi bir motive ile gerçekleştireceğiniz işlerde daha başarılı neticeler yakalacağınıza eminiz. İşin neticesinda meydana gelen iletişimi arkanıza yaslanın ve izleyin.

Daha etkili bir profile sahip olursunuz.
Paylaşım yaptığınız gönderilerde iletişim seviyesi artar.
Gönderilerden alabilmek dilediğiniz geri dönüşlere ulaşırsınız.
Kurumsal imajınızı destekler.
Verdiğiniz reklamlardan daha çok geri dönüş elde edersiniz.
Takipçi satın alabilmek itimatilir mi
Evet itimatilir bir prosedürdir. Bu güzel tesiri duyduktan sonra alabilmek istiyorum bundan sonra diye bir karar verdiğiniz de ilgi etmeniz gereken husus ise dolandırıcılardır. Her işte bulunduğu gibi bu sektörde de geçmişi olmayan amatörler sahip olunan. Bu şahıslardan ve başka dolandırıcılardan uzak durarak işinizi tamamlayabilirsiniz. Satın almadan evvelce bireyin sitesinin olup olmadığını kesinlikle sorun. Daha sonra ise sitenin kaç senelik bulunduğuna internetten bakabilirsiniz ya da site ile ilgili incelemeler yapabilirsiniz. Web sitesi bir nevi kimliktir ve her bulguyu barındırır. Bu amaçla eski olmayan yeni kurulmuş siteler pek itimatilir değildir. Zira şahıs dolandırıcı olsa bile ile ilgili bilgi bulamayız.

Takipçi satın alanlar nasıl anlaşılır?
Yapılan prosedürde gerçekte en ilgi edilmesi gereken husus profilin inandırıcılığıdır. Bu hususta takipçi adedinin beğeni sayıları ile doğru orantıda olması ilk ilgi edilmesi gereken hususlardandır. İnandırıcı olmayan bir profil yeni şahıslara ve takipçilerine itimat veremez. Yani inandırıcı bir sayı oluşturamazsanız aldığınız takipçilerin faydası yerine zararını görebilirsiniz. Takipçi satın aldıktan sonra profilinizi yine gözden geçirip bu sayıya layık bir profil mi diyerek incelenmelidir. Bu etapta beğeni sayıları az ise yükseltilmelidir. Bu süreçte oluşturulan en büyük hata beğeni sayılarının az olmasıdır. Diğer bir oluşturulan hata ise az gönderi sayısıdır. On bin takipçi sayısında 20 gönderi olması ciddi anlamda inandırıcılığını yitirmektedir.

Takipçi alabilmek ne manaya gelir
Teknoloji çağında en çok sarfedilen sosyal medya da yani Instagram da tanınmış bir profilin ilk sendromu takipçi sayısıdır. Kişisel ve firmaların kendini belli etmesi amacıyla takipçi satın almaları gerekmektedir. Firmalar ürün ve hizmetlerini daha çok çok şahsa tanıtmak amacıyla uygulanabilecek her tekniği denemelidir ve bu teknikte tesiri ispatlanmış bir yöntem. Normal yollar ile takipçi yükseltmek ciddi anlamda zor. 1000 takipçi kasmanın 30 gün devam etmesi sürecin ne kadar yavaş bulunduğunu esasen anlatıyor. Instagram takipçi satın alma prosedürü ise 10 dakika da takipçilerinizi arttırır.

Neden takipçi alınır?
Doğal yöntemler ile takipçi arttırmanın çok zor ve yavaş olması
Sizi takip etmesini dilediğiniz şahıslara itimat vermek ve takip etmelerini sağlamak
Instagram da tanınmış bir manzara yaratma
Daha çok şahsa kolayçe ulaşma
Ürün ya da hizmet satışı yaparak para kazanma
Takipçiler daha sonra silinir mi
En çok yaşanan ve korkulan şeylerden bir tanesidir takipçilerin daha sonra silinmesi. Ucuz yollardan alınan ve yabancı botların bulunduğu takipçi kitlesinde yüksek oranda düşüş ve silinme olabilir. Bu amaçla aldığınız yerin takipçilerin düşmesine karşı telafi garantisi verip vermediğine ilgi etmelisiniz. Genelde satıcılar düşerse telafi etmediğini söyler ve mesuliyet kabul etmez. Bu şahıslardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Instagram’ın yapısına ideal ve gerçek takipçiler yüklendiği taktirde takipçiler silinmez.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

49
6 Paylaşım, 49 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
3
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
3
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir