Teknoloji Haberleri

Instagram’da Kullanıcıları Sıkıntıdan Çıkaran Kusur Hakkında Meta Sözcüsü Açıklama Yaptı

Instagram’ın iOS için yayınladığı son güncellemede bir kusur keşfedildi. Kullanıcılar daha evvel açtıkları Öykü paylaşımlarını tekrar tekrar görmek zorunda kalıyor. Instagram tarafından hususla ilgili bir açıklama geldi.

Instagram Kıssalar kısmında meydana gelen yanılgı kullanıcıların reaksiyonunu çekiyor.

instagramda kullanicilari sikintidan cikaran kusur hakkinda meta sozcusu aciklama yapti 0 vY8UH4FW

iPhone kullanıcıları tarafından toplumsal medyada Instagram Öyküler’in tekrar tekrar oynatıldığına dair şikayetler paylaşılmaya başladı. Instagram’ın yayınladığı son güncellemeyle alakalı olduğu düşünülen kusur nedeniyle tüm storyleri tekrar izlemek zorunda kalıyorsunuz.

Instagram’da yaşanan kusur şu halde gerçekleşiyor.

Instagram yöneticisi bahisle ilgili özür diledi.

instagramda kullanicilari sikintidan cikaran kusur hakkinda meta sozcusu aciklama yapti 1 IpM1OkWa

Instagram, kullanıcıların ağır tenkit ve şikayetleri sonrası, harekete geçtiklerini açıkladı. Meta tarafından yanılgı olarak kabul edilmese de birtakım kullanıcılar bu sorunu üç gündür yaşıyor.

Meta sözcüsü Christine Pai, The Verge’e yolladığı e-postada, ‘Bazı şahısların Instagram Öykülerine erişimde sorun yaşadığını farkettik. Instagram her şeyi hemen olağana döndürmeye çalışıyor. Yaşanan rahatsızlıktan dolayı özür dileriz’ açıklamasını yaptı.

Kaynak: https://onedio.com/haber/instagram-da-kullanicilari-cileden-cikaran-hata-hakkinda-meta-sozcusu-aciklama-yapti-1075998

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu