Sıradaki içerik:

Huawei’nin Yeni Tableti 22.5W Hızlı Şarjı Destekliyor!

e
sv

Instagram Yakında Engelleme Listenize Kimlerin Ekleneceğini Önerecek

avatar

Çağrı

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Genellikle, kimin takip edileceğini veya tanıyabileceğimiz insanların bir listesini sunmamızı öneren sosyal medya platformlarını görürüz. Ama şimdi, tam tersine, Facebook’a ait şirket, Instagram yakında engelleme listenize kimlerin ekleyeceğinizi önerecek.

Instagram, kullanıcıların blok listelerine eklemek isteyebilecekleri kişilerin bir listesini görecekleri yeni bir sayfada çalışmaya başladı. Yine de, bu Instagram rastgele insanlar seçmiyor ve onları engelleme listenize eklemenizi tavsiye etmiyor.

Bunun çalışma şekli oldukça basittir. Instagram, Facebook’ta zaten engellemiş olduğunuz kişileri arayacak ve aynı kişiler Instagram’da da varsa, bu kişileri Instagram engelleme listenize de eklemenizi öneririz.

Mühendis Alessandro Paluzzi’ye göre, özellik şu anda geliştirme aşamasında ve sadece Facebook Facebook Messenger’ı Instagram’a tamamen entegre ettiğinde herkese açık hale getirilecek. Instagram için bloke etmek isteyebileceğiniz kişilerin bir listesini sunmak için Instagram’ın öncelikle Facebook’ta engellediğiniz kişileri araması gerekeceğinden, bu mükemmel bir anlam ifade eder.

Mühendis, şirketin şu anda Instagram engelleme listenize kimlerin ekleyeceğini önerecek özelliğin yanı sıra Messenger entegrasyonu üzerinde çalıştığını da ortaya koydu.

Ne yazık ki, Facebook’un bu özelliği ne zaman halka sunacağını bilmiyoruz, ancak her iki özelliğin de bu yılın sonuna kadar mevcut olması gerekiyor.

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.