Instagram Hikayelerinde Tweet Paylaşma Özelliği!

2 dk


Twitter, son zamanlarda yaptığı birçok yeniliğe bir yenisini daha ekliyor. Twitter’da gördüğü bir içeriği başka platformlarda paylaşmak isteyen kullanıcılar ekran görüntüsü alıp paylaşıyordu. Test edilen yeni özellikle Instagram hikayelerinde Tweet paylaşma dönemi başlıyor.

Instagram hikayelerinde Tweet paylaşma özelliği test ediliyor


İlk etapta Snapchat amacıyla 10 Aralık’ta yayılan bu bilhassa beraber kullanıcılar bundan sonra Twitter’ın paylaşım menüsünde tespit edilen Snap Camera’ya kısa sürede tweet gönderebilecek. Bu özelliğin testleri Instagram amacıyla de başladı.

Twitter‘ın paylaşım menüsünü kullanmak, size yalnızca bir ekran görüntüsü alıp paylaşmaktan değişik görünmeyebilir. Hatta bu menüyü kullanmak size daha zor gelebilir, fakat bu özelliği kullanmak, galerinizi lüzumsuz ekran görüntüleriyle doldurmaktan daha iyidir.

est edilen bilhassa alakalı Twitter’ın resmi açıklaması ise şu şekilde:

“Şu anda Instagram Hikayelerinde Tweet paylaşmayı test ediyoruz. Kullanıcıların başka sosyal medya uygulamalarında Tweet paylaştıklarını iyi bilmekle beraber onların Instagram Hikayelerinde Tweet paylaşmasını daha da basitleştirmek amacıyla yeni yollar arıyoruz. Instagram’da paylaşılan ve yayınlanan Twitter içeriğinin, Twitter’daki içeriğin sahip olunan halini yansıtmayabileceğini ve Instagram’ın politikaları ile kurallarına tabi olacağını lütfen unutmayın.”

Instagram hikayelerinde Tweet paylaşımı özelliğinin yeni senede herkes amacıyla yayınlanması bekleniyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

52
7 Paylaşım, 52 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir