Sıradaki içerik:

EMUI 11 Testine On Huawei Akıllı Telefon Başladı

e
sv

Instagram Reels’e Gelen Yeni üç özellik!

882 okunma

Instagram bu aralar pek çok yeni özelliği bünyesine ekledi. Bu sayede kullanıcılarının karşısına çıkan tanınmış platform 10. yılının şerefine mobil uygulamasının logosunu kullanıcıların değiştirmesine imkân sunmuştu. Şimdi ise Instagram Reels üç yeni özellik kazanıyor.

Instagram Reels üç yeni özellik ile bizleri karşılıyor

TikTok rakibi olarak pazara sürülen Instagram Reels, yavaş yavaş TikTok’a benzemeye başladı. Instagram, Reels amacıyla yeni ses özellikleri ekliyor. Uygulama kullanıcıların ses kayıtlarını paylaşmasını ve kaydetmesini de basitleştirmek üzere yeni üç özellik ekledi.

Instagram Reels’ın üç yeni özelliği içersinde tanınmış olan Reels ses klipleri, kişiselleştirilmiş öneriler yayınlayan yeni bir ses tarayıcısı da bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar paylaşacakları videolar amacıyla daha az efor harcayıp, daha iyi video düzenlemeleri yapabilecek. Ses kaydetme ve direkt olarak mesajlarda sesli sayfaları da paylaşma yeteneği kazandırıldı.

Bunların yanısıra kullanıcılar Reels amacıyla ses kliplerinin detaylı olmadığı eleştirisini yapıyordu. Instagram söz hususu eleştiriyi öneme alarak, kullanıcıların diğer videolardan sesleri alıp kendi videolarına eklemelerini basit duruma getiriyor. Instagram temelde, Hikâyeler özelliğindeki ”filtre kaydetme özelliğini” Reels amacıyla ses klipleri kaydetmeyi getiriyor. İsteyen kullanıcılar kendi Reels videolarında kullanmak üzere diğer sesleri kaydedebiliyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.