Kripto Para

Instagram NFT Duyurusu Flow Fiyatına Yaradı

Meta’nın Instagram NFT özelliğini 100 ülkede kullanıma açacağını ve yeni platformlara genişleteceğini duyurmasıyla, Flow (FLOW) fiyatında artış yaşandı.

Popüler toplumsal medya platformlarının sahibi olan Meta, dün akşam saatlerinde Instagram NFT özelliğinin 100 ülkeye genişletildiğini duyurdu. Ayrıyeten, başlangıçta Ethereum ve Polygon blockchain ağlarını destekleyen NFT özelliğine Flow ağı da eklendi. Meta, duyurusunun akabinde Meta akabinde Flow fiyatı yüzde 35’in üzerinde arttı.

instagram nft duyurusu flow fiyatina yaradi 0 sB47gpqT

Instagram NFT Özelliğinden Birinci Hissesi Flow Aldı

Meta, fotoğraf ve görüntü paylaşım platformu Instagram’da yakın vakitte NFT özelliğinin genişlemesini duyurduktan sonra Flow fiyatı artış gösterdi.

Beta etabında Rainbow, MetaMask, Trust cüzdanları kullanılabilen Instagram NFT özelliğinde artık Coinbase ve Dapper cüzdanları da kullanılabiliyor. Ayrıyeten, mevcut blockchain ağları Ethereum ve Polygon’a ek olarak Flow ağı kullanıma açıldı.

Flow’un fiyatı, Meta’nın yeni ağı olarak kabul edilmesiyle son 10 saat içerisinde yüzde 52,88 artış göstererek, 2,60 dolara yükseldi. Duyurudan sonraki süreçte bir noktada 2,84 dolara çıkarak 31 Mayıs’tan bu yana en yüksek düzeyine ulaştı.

Instagram NFT özelliği hakkında daha fazla ayrıntıya buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/instagram-nft-duyurusu-flow-fiyatina-yaradi/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu