Sosyal Medya

İnstagram Herkese Kapalı Hesapları Açma

İnstagramda Kapalı Hesabı Görme

İnstagram uygulaması üzerinden takip etmediğiniz lakin paylaşımlarını görmek istediğiniz hesaplar olabilir. İnstagramda bâtın profilleri görüntüleme sürecini fiyatsız olarak alabileceğiniz 3. Şahıs uygulaması olan Stalk.to üzerinden hesabın görüntülenip görüntülenmediğini denetim edebilirsiniz.

instagram herkese kapali hesaplari acma 0 WkGhzLLe

İnstagram hesabınız üzerinden takip etmediğiniz profilleri de görüntüleyebilirsiniz. Üstelik bu süreç için hesabınızın güvenliğini de riske atmanız gerekmez. Bilinmeyen hesapları görmek için yapmanız gereken birinci şey stalk.to üzerinden hesabınıza giriş yapmanızdır. Giriş yapmanız için web adresi yahut taşınabilir giriş üzerinden giriş yaparak deneme hesabı açabilirsiniz. Deneme hesabı açmak fiyatsızdır ve her vakit fiyatsız olacaktır.

İnstagram Kapalı Hesaplar Nasıl Görüntülenir?

İnstagram hesabınızın kullanıcı ismini yazarak ve şifrenizi yazarak hesaba anında giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptığınızda sizden istenecek güvenlik gereği tek bilgi e-posta adresidir. Uygulamaya saklılık içerisinde üyelik açtığınızda İnstagramda zımnî profilleri görüntüleme için dilediğiniz hesabın kullanıcı ismini yazarak görüntüleme bahtınızı deneyebilirsiniz.

Stalk.to toplumsal medya vekil hesap algoritması kullanır. TOR ağına misal bir alt yapı olurken ayrıyeten bu algoritma üzerinden hesabınızın zımnilik ve güvenliğini de arttırabilirsiniz. Her kullanıcı için tıpkı vakitte vekil kullanıcı ağına dahil edilir ve takip etmediğiniz bir profili görüntülemek istediğiniz vekil kullanıcı olarak tanımlanarak bakmak istediğiniz hesap ortasında bir bağ kurularak hesabın sizin tarafından görünür olmasını sağlar. Bu sayede bâtın İnstagram profilini takip etmeden direk olarak görüntüleyebilirsiniz.

İnstagramda kapalı profilleri görüntüleme yapıldığında hesabın takipçilerini, hesabın takip ettiği bireyleri, anlık öykülerini, öne çıkan öykülerini, gönderilerini, gönderilerine yapılan yorumları ve beğenileri inceleyebilirsiniz.

İnstagram Saklı Hesapları İnceleme

İnstagramda bâtın profilleri görüntüleme yaparken bilgilerinizin tamamı kapalılık içerisinde tutulur. Yüksek seviye şifreleme için tüm süreçler SSL sertifikası gereği kullanıcıların tüm bilgileri depolanmaz ve kullanılmaz. Böylelikle bilgileriniz berbat niyetli şahısların eline geçmez ve hesabınızın çalınması üzere bir durum kelam konusu değildir.

Stalk.to sistemi kurulurken tüm güvenlik tedbirleri alınır ve ayrıyeten hesabınızın güvenliğini arttırmak içinde daima olarak kontrolleri sağlanır. Stalk.to üzerinden İnstagram hesabınıza giriş yaptığınızda üst seviye güvenliği sağlamak için algoritmalar kullanılır ve tüm süreçler şifrelidir. Sistem üzerinden sistemli olarak taramalar yapılarak rastgele bir alanda güvenlik açığı oluşturulmasına müsaade verilmez.

İnstagramda Saklı Hesaplara Bakma Saklılığı

İnstagram üzerinden bâtın profilleri görüntüleme bahtınızın olduğu Stalk.to üzerinden süreç alırken saklılık bildirimleri ile hesabınızın güvenliği sağlanır. Bu alanda firmanın zımnilik bildirimleri açık bir formda kullanıcılara bildirilir. Bu alanda müşterilerin bilmesi gereken ayrıntılar:

  • to üyelerine müşteri takviye hizmeti sunar.
  • Müşteri dayanak hizmeti her türlü sorunu çözmek için anlık olarak çalışır ve her türlü sorunun en kısa müddette çözülmesini sağlar.
  • Ayrıyeten firma hakkında merak ettiğiniz ayrıntıları öğrenmek ve varsa görüşlerinizi bildirmek içinde yararlanabilirsiniz.
  • Hesabınıza giriş yaptığınızda verilen bilgiler öteki kurumlarla paylaşılmaz.
  • Hizmet devamlılığı için yalnızca gerekli olan bilgiler işlenir.
  • Zımnilik bildirimlerinize giriş yaparak denetimini sağlayabilirsiniz.
  • Özel iletileriniz kaydedilmez ve bu alanda rastgele bir firma çalışanı da bilgileri sürece hakkına sahip değildir.
  • Yalnızca muhtaçlık olan bilgilere erişim sağlanır ve bunun dışında rastgele bir işlen alınmaz.
  • Arkadaşlarınızla yaptığınız özel konuşmalar her vakit özeldir asla kullanılmaz ve görüntülenmez.
  • Müsaadeniz olmadan hesabınızdan bir hesabı takip etme, içerik beğenme yahut farklı bir kullanım kelam konusu değildir.

Hesabınız için güvenlik açığı oluşturmadan bâtın hesapları görüntülemek için yardım alabilirsiniz.

https://stalk.to

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/sosyal-medya/instagram-herkese-kapali-hesaplari-acma-6257d45bafc13b31147339cb

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu