İnstagram Gizli Hesapları Görebilir miyiz?

1 dk


Teknolojinin gelişmesiyle birlikte internet ve bu sayede de sosyal medya platformları çok farklı noktaya ulaştı. İlk olarak Facebook ile birlikte bambaşka noktalara gelen sosyal medya;

Facebook’un Instagram ve WhatsApp‘ı satın almasının ardından çok daha devasa boyutlara ulaştı. Ardından da daha farklı platformlar piyasaya çıktı. Bu videomuzda dünyanın en popüler sosyal medya platformalarından biri olan Instagram’ın gizli hesaplarını gösteren bir uygulamayı kullandık. Peki, bu uygulama gerçekten gizli hesapları gösteriyor mu? Instagram gizli hesaplarını nasıl görebiliriz?

Instagram gizli hesaplarını nasıl görebiliriz?

Sosyal medya devi Instagram, kullanıcıların kendilerini takip etmediği bireylerin hesaplarını ve fotoğraflarını görmelerini engellemek amacıyla saklı hesap özelliğini barındırıyor. Bu noktada, saklı hesapların içeriğini göremiyoruz. Bazı uygulamalar yardımıyla bunu gerçekleştirebiliriz.

Bazı hesaplarda geçerli olurken, birtakım hesapları göremedik. Bu noktada yapılacak pek bir şey olmasa da, Instagram’ın emniyet bölümünü biraz daha kuvvetli bir duruma getirmesi gerekiyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

46
6 Paylaşım, 46 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
0
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
0
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir