Instagam Canlı Yayınlara Gelecek Yeni Özellikler!

1 dk


Instagram’ın özellikle karantina döneminde en çok kullanılan özelliklerinden birisi olan canlı yayınlar, yeni eklenecek üç özellik ile kullanıcıların işini kolaylaştıracak. Canlı yayın videolarının süresini 60 dakikalık süreden 4 saate çıkartacak. Bunun yanı sıra 30 güne kadar canlı yayın videolarını kaydetme seçeneği sunulacak. Keşfet sekmesine aynı zamanda bir de canlı yayın yapan kişiler de ekleenecek. İşte Instagram canlı yayınlar için üç yeni özellik:

Instagram Canlı yayınlar amacıyla üç yeni özellik: Kullanıcıların istedikleri oluyor!


Instagram dün Twitter hesabı üzerinden Instagram canlı yayınlar amacıyla yeni özelliklerini duyurdu. 4 saate kadar çıkan canlı yayınların süresi, 30 gün silinmeden kalan canlı yayınlar ve IGTV uygulamasında aynı vakitte Keşfet’te bir “Şu anda canlı” kısmını görmeye başlayacaksınız. Sonuç olarak daha çok canlı yayını Instagram’da görmüş olacaksınız.

Instagram, kullanıcıların canlı yayın videolarını IGTV’ye kaydetmelerine esasen izin veriyor. Bu yeni güncellemeyle beraber bundan sonra canlı yayınlar amacıyla ayrı bir arşiv bölümü bulunacak. Bu sayede canlı yayınların videoları silinmeden evvelce 30 gün vakitsince kullanmak mümkün olacak.

Bu arada şirket, canlı yayınların çoğalan vakitsinin, fitness eğitmenleri, müzisyenler, sanatçılar, öğretmenler ve hem de aktivistler gibi yayıncıların izleyicileriyle daha uzun vakit bağlantı kurmasını sağlamak amacıyla olduğunu belirtiyor. Bu özelliklerin tamamı her kullanıcıya sunulacak.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

53
7 Paylaşım, 53 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
3
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
3
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir