Kapat

Instagram Artık Görüntülü Sohbet için 50 Kişiye İzin Veriyor!

Instagram şimdi bir video görüşmesinde toplam katılımcı sayısını 50’ye çıkaracak yeni bir özellik getiriyor. Pek çok insanı gerçekten şaşırmaması gereken haberler. Görüntülü görüşme günümüzde ve çağda çok daha yaygın hale geldi.

 Küresel sağlık krizleri ve sosyal yaşamı çevreleyen belirsizlik ile insanlar birbirleriyle etkileşim kurmak için uygulamalara yöneliyor. Arkadaşlarla Hangout yapmaktan toplantılara ve sınıflara kadar her şey görüntülü sohbetlerle yapılıyor.

Video Sohbeti Limiti sayesinde Arkadaşlarınızı Davet Edin ve Instagram’da Onlarla Hangout Yapın

Facebook’a ait Instagram, Messenger Rooms’un kısa süre önce resmi hale gelmesinden sonra bu özelliği tanıttı . Resmi Instagram hesabı tarafından yayınlanan bir tweet’e göre. Kullanıcılar artık devam edip Instagram’da Messenger Odaları oluşturabilir ve herkesi katılmaya davet edebilir. Aşağıdaki tweet’i kontrol edebilirsiniz.

Bu aslında çok zekice bir fikir. Tamamen ayrı bir özellik sunmak yerine. Instagram’ın Messenger Rooms ile çalışmak için entegrasyonu harika. Sonuçta, her iki uygulamanın da Facebook sahibi.

Bu sınırdaki sıçrama, birçok insanın sadece bir video görüşmesine katılmasını ve arkadaşlarıyla veya aileleriyle takılmak için harika zaman geçirmesini kolaylaştıracak. Elbette, Messenger Odalarının aksine, Instagram’daki bu özellik, sadece arkadaşlarıyla takılmak ve birbirini arayarak iyi vakit geçiren videolara sahip olmak isteyen sıradan kullanıcılara yöneliktir.

Bu özelliğin toplantı yapmak veya çevrimiçi dersler almak gibi daha ciddi bir bağlamda kullanılacağından şüpheliyiz. Özelliği hem geçerli Android ve iOS uygulamasının sürümleri. Bunu kullanmak için tek yapmanız gereken bir video görüşmesi başlatmak ve istediğiniz kadar insan eklemek. Potansiyel olarak engel olabilecek herhangi bir sorun yaşamadan başkalarını katılmaya davet edebilirsiniz.

2 1 0 0 0 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir