Kripto Para

Input Output, Cardano Düğüm Sürümünü Yayınladı

Cardano (ADA) geliştiricisi Input Output, ağda yaşanan kısa periyodik düğüm kesintilerine tahlil olarak yeni bir düğüm sürümünü yayınladı.

Cardano araştırma ve geliştirme takımı Input Output, projenin daha uygun bir hale gelmesi için ağır bir mesai harcıyor. Büyüyen ekosistemi ve yeni stablecoin eseriyle öne çıkan Cardano, geçtiğimiz haftalarda yaşanan ağ kesintileriyle gündeme gelmişti. Buna rağmen takım, problemlerin çözülmesini sağlayacak olan yeni bir düğüm sürümünü yayına soktu. Cardano kurucusu Charles Hoskinson, güncellemeyi Twitter üzerinden duyurdu.

Cardano, Ağ Kesintilerine Tahlil Gayeli Düğüm Güncellemesi Yaptı

Cardano (ADA) geliştiricisi Input Output, geçtiğimiz hafta ağ düğümlerinin yüzde 50’sinin çevrimdışı olmasına yönelik çalışmalarını tamamladı. Takım, yeni düğüm güncellemesiyle bu sorunu çözdüğünü düşünüyor.

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda 1.35.5 düğümünün yayında olduğunu belirtti. Güncellemeyi paylaşan Hoskinson, bu güncellemenin bir yama olmaktan fazla meseleleri çözmeye odaklandığının altını çizdi.

Geliştiriciler, ağda yaşanan kısa vadeli kesintinin nedenini şimdi açıklamadı. Lakin bir geliştirici, 6 ila 8 hafta içinde bir rapor gelebileceği konusunda topluluğu bilgilendirdi.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/input-output-cardano-dugum-surumunu-yayinladi/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu