Sıradaki içerik:

Motorola Moto E7 ve One Vision Plus özellikleri sızdırıldı

e
sv

Infinity Ward bu hafta Modern Warfare & Warzone’a neler olduğunu açıklıyor

391 okunma
avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Modern Warfare Sezon 3’te ortalamanın ötesinde olduğumuzdan, Infinity Ward’ın son güncellemesi Iskra’nın ‘Paralaks’ silah planı ile saflara girdiğini görüyor.

Infinity Ward 3. Sezon boyunca damlayan içerikler içeriyordu ve Modern Warfare’de ince ayarlar yaptı. Son güncelleme , 24/7 Gönderinin geri dönüşünün yanı sıra Warzone’daki helikopterlerin bir istismar nedeniyle geçici olarak kaldırılmasını gördü.

Ancak sezonun yarısından biraz daha azına rağmen, geliştiriciler kollarında başka neler var? Infinity Ward bize bu hafta neler olacağına bir göz attı.

Iskra: Yeni Modern Savaş Operatörü

Modern Warfare yeni bir yüz kazanıyor, çünkü Iskra ilk çıkışını yapmaya hazırlanıyor (daha önce, Iskra’nın Operatör paketi daha önce yanlışlıkla mağazada ortaya çıktı).

Urzikstani yerlisi Chimera Faction’ın bir parçasıdır ve iki Efsanevi silah taslağı, bir Efsanevi bıçak kaplaması, bir helikopter kaplaması ve savaş alanında spor yapmak için oyun içi bir saatle sunulacak.

Twin Suns silah paketi

‘Twin Suns’ paketi hafta boyunca mağazada satışa sunulacak ve bir ‘Parallax’ LMG silah planı ve bir Efsanevi tabanca planı sunacak.

Her iki silah kulesi de oyununuza ‘sessiz ama ölümcül’ bir yaklaşımı destekleyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu yüzden onları Warzone Custom Loadouts’unuzda spor yapmak istiyorsanız, nihai gizlilik yaklaşımı için onları Ghost ve Cold-Blooded ve Dead Silence Field Upgrade ile donattığınızdan emin olun.

Modern Warfare çok oyunculu oyununa gelen değişiklikler

Ante mi arıyorsunuz? Infinity Ward, bu hafta Yıkım ile eski bir favoriyi geri getiriyor. Daha önce oynamış olanlara çok aşina olacaklar.

Ancak, nasıl çalıştığını merak ediyorsanız (veya sadece bir tazeleme aracı arıyorsanız), nişan kurallarına uymak istiyorsanız bu kapsamlı strateji rehberine göz atın.

Üstelik, Infinity Ward 3v3 Bıçak Sadece çalma listesindeki düğmeye bastığında Gunfight’a bir hız değişikliği geliyor… Atış Bıçakları ile zanaatınıza hakim olmanız gerektiğinden, ateş gücünüzü kapıda bırakın. üçlü ile kazanmak istiyorum.

‘7/24 Paslı Gemiyi Vur’ da Modern Warfare’e geliyor ve Rust, Gönderi ve Vuruş Evi’ni yakın mesafedeki moshpit için tek bir çalma listesinde birleştirecek!

Bir sonraki Modern Warfare güncellemesi ne zaman?

Güncellemenin 13 Mayıs’ta saat 11: 00’de (PT) / 14:00 (ET) / 18:00 (BST) yayınlanması bekleniyor . Modern Warfare için bazı güncellemeler, 23:00 PT’nin sonraki saatlerinde, diğer zaman dilimleri için 14 Mayıs’ın erken saatlerine itecek şekilde çıktı.

Geliştiricinin Trello panosuna göre yamanın bir parçası olarak gelmesi beklenen çok sayıda küçük hata düzeltmesi var.

Çok

 • ’13-71 ‘hatasına neden olan düzeltmeler düzeltildi.
 • Geliştirici adlarıyla görünen Sezon 3 amblemleri düzeltildi.
 • Çözülmüş karakter modeli gözler – “olması gerektiği gibi görünmüyordu”.
 • Düzeltilmiş Operatörün saat animasyonu – işaret ederken doğru görünmüyordu.

Savaş alanı

 • Belirli bölgelerin yakınında bir silahı hareket ettirirken ve ateş ederken ortaya çıkan bozuk beyaz aydınlatma düzeltildi.
 • Oyuncuların, maça geri getirildikten sonra takımın Loadout Drop’uyla etkileşime giremeyecekleri bir durumda olmaları düzeltildi.
 • Hayatta olmalarına rağmen karakter modellerinde görünecek ‘canlandırma istemi’ kaldırıldı.
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.