Dizi & Film

İmajını Değiştirdi: Merve Dizdar Ömer Dizisindeki Yeni Rolü İçin Tesettüre Girdi!

Gülben karakteriyle Masumlar Apartmanı’nda fırtınalar estiren başarılı oyuncu Merve Dizdar, 9 Ocak’ta başlayacak olan Ömer dizisinde yeniden seyirciyle buluşacak. Dizdar, Selahattin Paşalı ve Gökçe Bahadır’ın başrolü paylaştığı Ömer dizisi için de tesettüre girdi. Sevilen oyuncunun yeni imajı ise gündem oldu.

Star TV, yine gündemi sarsacak yeni bir diziyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Merve Dizdar ve Barış Falay gibi başarılı isimleri bir araya getiren Ömer dizisi daha başlamadan gündem olmayı başardı.

imajini degistirdi merve dizdar omer dizisindeki yeni rolu icin tesetture girdi 0

Netflix’in dikkat çeken İsrail dizisi Shtizel’den uyarlanan dizide, yıllar sonra terk ettiği mahallesine geri dönen Gamze ve mahalledeki camii hocasının oğlu Ömer’in tüm engellere rağmen tutunacakları aşklarını izleyeceğiz.

imajini degistirdi merve dizdar omer dizisindeki yeni rolu icin tesetture girdi 1 bMmzOJvR

Geçtiğimiz günlerde de yayınlanan tanıtım sosyal medyada çok konuşuldu. “Müezzin Ömer” karakterine hayat veren Selahattin Paşalı’nın ezan okuması gündem oldu.

imajini degistirdi merve dizdar omer dizisindeki yeni rolu icin tesetture girdi 2 Z6wleJTJ

Masumlar Apartmanı’nda severek izlediğimiz Gülben karakterini canlandıran başarılı oyuncu Merve Dizdar da Ömer dizisinde dikkat çeken bir karakterle karşımıza çıkacak.

imajini degistirdi merve dizdar omer dizisindeki yeni rolu icin tesetture girdi 3 ehJqiUPK

4 çocuğu ile birlikte, kocası ortadan kaybolduğu için tek başına hayat mücadelesi vermek zoruda kalan Nisa’ya hayat verecek olan Merve Dizdar’ın dizideki imajı da dikkat çekti.

imajini degistirdi merve dizdar omer dizisindeki yeni rolu icin tesetture girdi 4 eM2hhVep

Oyunculuğuyla kendine hayran bırakan Merve Dizdar, Nisa karakteri için tesettüre girdi. Dizdar’ın yeni imajı ise gündem oldu.

imajini degistirdi merve dizdar omer dizisindeki yeni rolu icin tesetture girdi 5 4E76ZrNF

Bu rol için Merve Dizdar çok doğru bir seçim olmuş. Siz ne düşünüyorsunuz?

imajini degistirdi merve dizdar omer dizisindeki yeni rolu icin tesetture girdi 6 C46DAMdk

Ömer dizisinin fragmanını buradan izleyebilirsiniz:

Kaynak: https://onedio.com/haber/imajini-degistirdi-merve-dizdar-omer-dizisindeki-yeni-rolu-icin-tesetture-girdi-1118369

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu