İki yeni iPad modeli ortaya çıktı

2 dk


Apple, iPad modelleriyle tablet pazarında varlığını sürdürüyor. Son çıkan raporlar ise daha önce duyurulmamış iki yeni iPad modelinin varlığını doğrular cinsten. Yakın zamanda Avrasya Ekonomi Komisyonu’nda iPad modelleri için iki yeni dosya ortaya çıktı. Bu iki model, ayın başında ortaya çıkan beş modele eklenmiş oldu.

İki yeni iPad modeli ile birlikte modeller beşlendi

İki yeni iPad modeli yakın zamanda dosyalarıyla birlikte kendini gösterdi. A2200ve A2232 model numaraları ortaya çıkan tabletler, Apple’ın iPad için yakın vadeli planlarını daha net bir şekilde ortaya koymuş oldu. Dosyaya göre iki model de iPadOS işletim sistemine sahip. Ancak, bunun dışında başka bir bilgi bulunmuyor.

Bir adet A2000 serisi iPad (A2068), iki adet A2100 serisi iPad (A2197 ve A2198) ve dört adet A2200 versiyonları (A2200, A2228, A2230 ve A2232) olmak üzere şimdilik karşımızda üç aile varmış gibi duruyor. Ancak bu Apple’ın üç farklı iPad modeli tanıtacağı anlamı taşımıyor. Şimdilik en yüksek ihtimal, mevcut 9.7 inçlik iPad ve 10.5 inçlik iPad Air modellerinin yenilenmesi.

Apple ayrıca yeni nesil A12X Bionic işlemci ile gelecek iki yeni iPad Pro modelini de piyasaya sürecek olabilir.

Apple son zamanlarda iPad modelleri için önemli atılımlar yapıyor. Yeni iPad Air ve iPad mini modellerinin yanında yeni işletim sistemi iPadOS’u devreye alması bu atılımların en somut göstergesi.

Yeni işletim sistemiyle birlikte daha fazla donanımın, daha fazla alıcı anlamına geleceği söyleniyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

38
5 Paylaşım, 38 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
3
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
3
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir