İki kişi aynı anda konsoldan PUBG oynayabilecek

1 dk


Dünyanın en tanınmış çok oyunculu oyunlarından biri olan PUBG, konsollarda da çoğu şahıs doğrulusunda sık sık oynanıyor. Ortaya çıkan son haberlere göre oyun konsollarındaki PUBG tecrübesi biraz daha geliştirilecek ve çapraz konsol üzerinden iki şahıs oyun oynayabilecek. İşte PUBG konsol güncellemesi ile ilgili ilk detaylar!

PUBG konsol oyuncuları bundan sonra iki şahıs oynayabilecek
PUBG konsol oyuncuları amacıyla sevindiren bir haber meydana çıktı. Yeni güncelleme ile beraber PS4 ve Xbox One sahipleri çapraz oynatma ile karşılıklı oynayabilecek. Sonuç olarak çoklu oyuncu ile daha çok keyfi çıkan Battle Royale oyununda konsol keyfi daha da artacak. Bu farklılık ile beraber aynı PlayStation ve Xbox platformunda, iki şahıs beraber aynı PUBG oyununda oynayabilecek.

PUBG geliştiricileri doğrulusunda oluşturulan açıklama ile beraber meydana çıkarılan bu detayların kısa bir vakit ortamında daha da detaylandırılması bekleniyor. PlayerUnknown’s Battlegrounds 4. Sezonu ile beraber bu özelliklerin de kullananlara sunulması beklentiler arasında yer alıyor. 4. sezon ise 27 Ağustos’ta başlatılacak.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

51
6 Paylaşım, 51 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

5 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir