Gündem

İki Gencin Cansız Vücudu Bulundu: Ölmeden Evvel Son Anda Katilinin İsmini Söylemiş

Denizli’de kendilerinden beş gündür haber alınamayan İsmail Yalçın (19) ve Hasan Akköse’nin (17) cansız vücuduna ulaşıldı. Dün devam eden çalışmalarla birlikte iki gencin cesede 30 metre derinlikteki su kuyusunda bulundu. Hakan Akköse’nin, ölmeden çabucak evvel kız arkadaşını arayarak katilinin ismini söylediği de ortaya çıktı.

Kayıp iki gençten acı haber geldi

iki gencin cansiz vucudu bulundu olmeden evvel son anda katilinin ismini soylemis 0 5wTmVqEk

Denizli’nin Acıpayam ilçesinde yaşayan İsmail Yalçın ile Hasan Akköse’nin 9 Haziran’dan beri haber alınamıyordu.

Cinayet ofis takımları, gözaltında bulunan şahısların sözleri sonrasında kayıp iki genci bulmak için Serinhisar ilçesinin Aydoğdu Yaylası’nda arama çalışmaları yapıyordu.

Dün devam eden çalışmalar sonrasında kayıp iki gencin cansız vücutlarına 30 metrelik su kuyusunda bulundu.

Kan donduran ayrıntılar ortaya çıktı

iki gencin cansiz vucudu bulundu olmeden evvel son anda katilinin ismini soylemis 1 IcnpkS4R

İsmail Yalçın, 9 Haziran’da ailesinden 20 lira harçlık alarak ailesinin aracıyla Serinhisar ilçesinde bulunan arkadaşı Hasan Akköse ile buluşmaya gitti.

Ailesi, İsmail Yalçın’dan haber alamayınca kayıp müracaatında bulundu. Jandarma takımları, iki gencin en son görüştükleri kişi olan Hasan Akköse’nin akrabası M.A. ve 8 kuşkulu gözaltına aldı.

Hasan Akköse’nin, ölmeden çabucak evvel gizlice kız arkadaşını arayarak baş kuşkulu Mustafa A’nın ismini verdiği ortaya çıktı.

İki gencin cesedinin bulunmasıyla birlikte adliyeye sevk edilen Mustafa A. ile birlikte toplamda 7 kişi tutuklanırken, 2 kişi ise isimli denetim kaidesiyle özgür bırakıldı.

Kaynak: https://onedio.com/haber/iki-gencin-cansiz-bedeni-bulundu-olmeden-once-son-anda-katilinin-ismini-soylemis-1075941

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu