Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy S10 Plus kamera güncellemesi aldı

e
sv

iFixit iPhone kılıfları satmaya başladı

334 okunma

Yaptığı cihaz sökümleri ile sık sık gündeme gelen iFixit kılıf satışına başladı. Şu an için belirli iPhone modellerini kapsayan ürünler, yine cihazdonanımları ile alakalı özel tasarımlar içermekte.

iFixit kılıf satışına başladı

Pek çok modeli parçalarına ayıran, tamir imkanları ve dayanıklılıkları üzerinden puanlamayapan iFixit, belirli iPhone modelleri için özel tasarlanmış kılıflar üretmeye başladı. Her iPhone modeli için ayrı ayrı tasarlanan bu kılıflar, aynı zamanda her modelin kendi donanım tasarımını da içermekte.

Yukarıda bulunan resimlerde de görüldüğü gibi, kılıf tasarımları cihaza ait iç donanım tasarımından oluşmakta. Bu haliyle modele oldukça tarz bir görünüş katan tasarım, pek çok kişi tarafından da olumlu yorumlar aldı. Yaptığı işe farklı bir yerden devam etmek isteyen şirketin kılıf pazarına giriş yapması da oldukça şaşırtıcı oldu. Bununla birlikte modellerin koruma açısından ne kadar iddialı olduğu bilinmiyor.

Söz konusu kılıflar iPhone 6’dan itibaren günümüze kadar çıkmış tüm modelleri kapsamakta. Siz yeni kılıf tasarımları hakkında ne düşünüyorsunuz? Tasarımlar ilginizi çekti mi?

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

avatar
  • Mehmet 2 sene önce
  • tebrikler

avatar
  • Fatma 2 sene önce
  • helal olsun