iFixit iPhone kılıfları satmaya başladı

1 dk


Yaptığı cihaz sökümleri ile sık sık gündeme gelen iFixit kılıf satışına başladı. Şu an için belirli iPhone modellerini kapsayan ürünler, yine cihazdonanımları ile alakalı özel tasarımlar içermekte.

iFixit kılıf satışına başladı

Pek çok modeli parçalarına ayıran, tamir imkanları ve dayanıklılıkları üzerinden puanlamayapan iFixit, belirli iPhone modelleri için özel tasarlanmış kılıflar üretmeye başladı. Her iPhone modeli için ayrı ayrı tasarlanan bu kılıflar, aynı zamanda her modelin kendi donanım tasarımını da içermekte.

Yukarıda bulunan resimlerde de görüldüğü gibi, kılıf tasarımları cihaza ait iç donanım tasarımından oluşmakta. Bu haliyle modele oldukça tarz bir görünüş katan tasarım, pek çok kişi tarafından da olumlu yorumlar aldı. Yaptığı işe farklı bir yerden devam etmek isteyen şirketin kılıf pazarına giriş yapması da oldukça şaşırtıcı oldu. Bununla birlikte modellerin koruma açısından ne kadar iddialı olduğu bilinmiyor.

Söz konusu kılıflar iPhone 6’dan itibaren günümüze kadar çıkmış tüm modelleri kapsamakta. Siz yeni kılıf tasarımları hakkında ne düşünüyorsunuz? Tasarımlar ilginizi çekti mi?


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

45
6 Paylaşım, 45 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
3
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
3
Gururlu Hissediyorum

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir