Oyun

İçimizdeki Sürat Tutkunu Pilotu Ortaya Çıkartan F1 Oyunları Bu Yaz İçin Epey Tezli Geliyorlar

Formula 1’in dünyada popülerliği yükselmeye devam ediyor. F1 şirketi ve ekipleri yalnızca yarış gösterileri ile değil oyun dünyası, blockchain bölümlerine de giriş yapmaya devam ediyor. 2022 yazına damga vuracak iki yeni F1 oyunu geliyor!

Her sene çıkan F1 oyunu bu sene F1 22 ile geliyor.

icimizdeki surat tutkunu pilotu ortaya cikartan f1 oyunlari bu yaz icin epey tezli geliyorlar 0

F1’in bu sene çıkışını yapacak birinci oyunu her sene tertipli olarak çıkış yapan yarış oyunu bu sene F1 22 ismiyle çıkış yapacak. Codemasters tarafından geliştirilen, Electronic Arts tarafından yayınlanacak oyunun standart versiyonu 600 TL, şampiyonlar versiyonu ise 800 TL’den ön satışa çıktı.

F1 22, 1 Temmuz’da çıkış yapacak.

icimizdeki surat tutkunu pilotu ortaya cikartan f1 oyunlari bu yaz icin epey tezli geliyorlar 1 IaJtSuLO

F1’in yeni oyunu F1 22, 1 Temmuz’da piyasaya çıkacak. F1 22’de, yeni Miami pisti, Avustralya ve Abu Dhabi GP pistlerindeki değişiklikler, F1 Sprint hafta sonu programı ve yeni kurallara nazaran hazırlanmış araçlar yer alacak.

Çıkış yapacak bir öbür F1 oyunu F1 Manager 2022 olacak.

icimizdeki surat tutkunu pilotu ortaya cikartan f1 oyunlari bu yaz icin epey tezli geliyorlar 2 1seRQsRt

Frontier Devolopments tarafından geliştirilen F1 Manager 2022, 2000 yılında EA Sports tarafından çıkartılan oyundan sonra birinci lisanslı F1 Manager oyunu oldu. Frontier Devolopments ve Formula 1 ortasında yapılan muahede uzun müddetli olacak.

F1 Manager 2022’de kadro işvereni olarak ekibiniz ile ilgili her kararı verebileceksiniz.

Kaynak: https://onedio.com/haber/icimizdeki-hiz-tutkunu-pilotu-ortaya-cikartan-f1-oyunlari-bu-yaz-icin-oldukca-iddiali-geliyorlar-1066181

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu