Huawei’nin Yeni tableti iPad Pro’ya Benzeyebilir

1 dk


Huawei, yeni bir tablet üstünde çalışıyor ve 91Mobiles doğrultusunda yayınlanan sızıntılara göre, iPad Pro’ya çok benziyor. En büyük fark ise kameralarda. Huawei’in tabletinde, çift arka kamera ve içinde ön kameranın bulunduğu delikli bir ekran var. Xiaomi’nin yeni smartwatch’ının da Apple Watch’la kuvvetli bir benzerliği var.

Sızıntılar konusunda başarılı biri olan Evan Blass, Huawei’nin yeni tabletinin Huawei MatePad Pro olarak adlandırılacağını iddia etti.

Tablet, iPad Pro’nun Smart Keyboard Folio’su gibi manyetik bir klavye kılıfına sahip görünüyor , fakat kutunun kutuya eklenip eklenmeyeceğini bilmiyoruz. Ayrıca, iPad Pro’daki Apple Pencil gibi, büyük ihtimalle mıknatıslar yolu ile tabletin üzerine tutturmak isteyen yeni bir kalem de var.

91Mobiles, bu render görüntülerindeki tabletin bir parmak izi sensörüne sahip olmadığını işaret ediyor, belki de bu yüzden Huawei bir ekran parmak izi sensörünü ya da bir tür yüz kimlik doğrulama teknolojisini kullanacak.

Gücünü Huawei’in en yeni ve en hızlı işlemcisi olan 5G’li Kirin 990 yonga setinden alması beklenen tablet, 256GB’a kadar depolama alanı sunacak.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

49
6 Paylaşım, 49 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
0
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
0
Gururlu Hissediyorum

3 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir