Sıradaki içerik:

Honor 30 Lite Yakında 90Hz Ekran Ve Dimensity 800 SoC İle Gelecek

e
sv

Huawei’nin Otomatik Sökme Platformu 6 Dakikada Telefonu Sökebilir

avatar

Berke

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Telefon bir arıza ile karşılaştığında, onarım için sökülmesi gerekir. Birçok kullanıcı demontaj işleminden endişe duymaktadır. Bugün, Huawei’nin terminal akıllı telefon ürün hattının başkanı He Gang, Huawei’nin otomatik sökme platformundaki siyah teknolojiyi tanıttı.

He Gang’a göre, Huawei’nin otomatik sökme platformu üç ana özelliğe sahiptir: güvenli ısıtma, kesintisiz sökme ve verimli bakım.

Huawei’nin otomatik sökme platformu, platform tasarımına entegre etmek için yüksek adsorpsiyon ve iyi termal kararlılığa sahip tahribatsız malzemeler kullanır. Isıtma işlemi sırasında sıcaklığı sağlamak için sistemin çalışma alanındaki sıcaklık değişikliklerini gerçek zamanlı olarak izleyebilen akıllı bir çift sıcaklık kontrol sistemi de vardır. 

Sistemin kararlılığı, kullanıcının akıllı telefonunu otomatik olarak aşırı ısınma faktörlerinden de koruyabilir. Huawei’nin otomatik sökme platformu, akıllı telefonun sökülmesini 6 dakika içinde tamamlayabilir. Adından da anlaşılacağı gibi, tüm süreç otomatiktir.

Bu ürün birçok Huawei kullanıcısı tarafından sıcak bir şekilde karşılandı gibi görünüyor. En azından, resmi Huawei forumunda , hayranlığını ifade eden birçok kullanıcı var.

Huawei’nin otomatik sökme platformunun resmi tanıtımı

Genel akıllı telefon sökme yöntemi yukarıdaki gizli tehlikelere sahiptir. Yaygın olarak kullanılan akıllı telefon söküm yöntemleri, üç adımda ‘üfleme, emme ve meraklılık’ içerir. 

Yapıştırıcıyı ısıtmak için bir üfleyici tüp kullanmalısınız; sonra, boşluğu açmak için bir vantuz kullanmanız gerekir; daha sonra parçaları kaldırmak için bir yazı kullanacaksınız. Belirli bir tehlike faktörü olduğunu kabul edin’.

Ancak sıcaklık iyi kavranmazsa ve saç kurutma makinesinin sıcaklığı çok yüksekse, telefonun aşırı ısınmasına neden olur. Açıkçası, bu telefonun performansını etkileyecek ve telefonun ‘iç yaralanmalardan’ muzdarip olmasına neden olacaktır.

Dahası, kuvvet iyi kontrol edilmediğinde, pil kapağını ve akıllı telefonun ekranını çizmek kolaydır. Bu, akıllı telefonu çirkin gösterecektir. Ciddi durumlarda, akıllı telefonun iç kısımlarına da zarar verebilir ve ‘kanamasına’ neden olabilir.

Yukarıdaki durumdan kaçınmak ve herkesin akıllı telefonları tamir etmesini daha rahat hale getirmek için Huawei, bir “ gizli silah ” – Huawei otomatik sökme platformu – benimsedi. Sökme ve bakım kalitesini düzgün bir şekilde garanti edebilir ve akıllı telefonlara çok çeşitli güvenlik ve bakım sağlayabilir.

O nasıl çalışır?

Huawei’nin otomatik sökme platformu, otomatik ısıtma ve cep telefonunun sökülmesini ve yardımcı bakımı gerçekleştirebilir. Bu araç Huawei Müşteri Hizmetleri Merkezinde kullanılmıştır.

Sökmeden önce mühendis, görünümü korumak ve çizilmeleri önlemek için ekrana veya pil kapağına koruyucu bir film yapıştıracaktır.

Cihaz sıcaklığı akıllı bir şekilde kontrol eder ve telefon çok ısınmaz. Otomatik sökme platformu ‘sıcak adam’ özelliğine sahiptir. ‘Akıllı çift sıcaklık kontrol sistemi’, çalışma alanındaki sıcaklık değişikliklerini gerçek zamanlı olarak izleyebilir, sökme işlemi sırasında uygun sıcaklığı değiştirmeden koruyabilir ve telefonu aşırı ısınmaya karşı koruyabilir.

Huawei’nin otomatik sökme platformu, süreç boyunca akıllı bir şekilde çalıştırılır. Bakım mühendisleri sadece akıllı telefonu platforma koymalıdır. Sonra, otomatik olarak sökme eylemini tamamlayabilir ve akıllı telefon onarım kalitesini düzgün bir şekilde garanti edebilir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.