Sosyal Medya

Huawei’den AppGallery kullanıcılarına oyun müjdesi!

Huawei, geçen yılın Mayıs ayında, ABD yetkilileri doğrulusunda gelen teknoloji ticareti ve lisansı kısıtlamalarından evvelce bile uzun vakittir kendi program platformu üstünde çalışıyordu. Huawei AppGallery olarak adlandırılan platform, Google Play Store‘a ulaşamayan kullanıcıların detaylı programlara erişebileceği ve güncelleme yapabileceği bir platform olma vazifesini taşıyor.

Game of Thrones: Beyond the Wall, AppGallery’de

Bugün ise AppGallery şimdiye kadarki en büyük avına ev sahipliği yapacak: Game Of Thrones Beyond the Wall oyunu. Game of Thrones: Beyond The Wall, bugün Huawei P40 ve P40 Pro dahil olmak üzere başka Android akıllı telefonlara da geliyor. Game of Thrones: Beyond the Wall, dünyanın en tanınmış dizisi Game of Thrones’a dayanan bir mobil oyun. Bu stratejik RPG oyunu şimdi AppGallery’de Huawei kullanıcıları ile buluşuyor. Bu gelişme, Huawei’nin büyüyen program mağazası amacıyla gerektiğince ilgi çekiyor.

game of thrones teknobizdeyiz
Huawei’den AppGallery kullanıcılarına oyun müjdesi! 4

Oyun, endeksin vakit çizelgesinden birkaç sene evvelce gerçekleşiyor. Oyuncuların temel amacının Westeros‘u savunmak bulunduğu bu oyun, iki senede geliştirildi. Oyunda Jon Snow, Daenerys Targaryen, Jaime Lannister, Melisandre ve Tormund Giantsbane dahil olmak üzere endeksin en sevilen karakterleri yer alıyor.

Kullanıcılar program içi satın alımlarda bulunabilecek

Huawei, Uygulama İçi Satın Alımlar gibi HMS’nin gerektirdiği özelliklerin birleşik edilmesi amacıyla Behavior Interactive ile işbirliğindeydi. HMS, oyunun değişik özelliklerinin problemsiz çalışmasını sağlarken, Huawei Account Kit, kullanıcıların programda süratli bir şekilde seans açmasına izin veriyor. Uygulama İçi Satın Alımları (IAP) ise kullanıcıların Game of Thrones programı içersinde ekstra içerik ve özellik satın almalarını sağlıyor.

Game of Thrones teknobizdeyiz2
Huawei’den AppGallery kullanıcılarına oyun müjdesi! 5

Huawei, geliştiricileri yeni uygulamalar oluşturmasına teşvik eder iken ve AppGallery ekosistemini büyütmeyi amaçlıyor. Huawei Mobile Services, 400 milyondan çok Huawei cihazı kullanıcısı ve AppGallery amacıyla 1.3 milyondan çok geliştirici ve ortağa sahip olmak istiyor.

Game of Thrones Beyond the Wall uygulamasını Huawei cihazınıza indirmek amacıyla AppGallery’i ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu