Huawei’nin Yeni Tableti 22.5W Hızlı Şarjı Destekliyor!

3 dk


Çinli üretim devi Huawei, akıllı telefon pazarında oldukça iyi gidiyor. Oh evet, doğru okudunuz, Çinli üreticinin akıllı telefon işi büyüyor. ABD’nin yasaklamasına rağmen Huawei bir şekilde kendi başına durmayı başardı. 

Geçen yılın başından beri, şirket Amerikan kısıtlamalarını yönetmek zorunda kaldı. Cihazları Google Play Hizmetlerini kullanamaz duruma geldi, bu da Çin dışındaki satışlarının düşeceği anlamına geliyordu. 

Bununla birlikte, 2019 için Huawei, rekoru yüksek olan yaklaşık 240 milyon akıllı telefon gönderdi. Ayrıca Çinli üretici Nisan ayında Samsung’u devirdi. Nisan ve Mayıs aylarında Huawei, dünya çapında bir numaralı akıllı telefon üreticisidir. Ancak, Haziran ayında bu pozisyonunu kaybedebileceği tahminleri var. Şimdi, Huawei’nin yeni tableti 3C sertifikası aldı.

Huawei’nin yeni tabletinde çok az veya hiç bilgi yok

Bu, iki üst düzey şarj cihazından (66W ve 65 GaN) sertifikayı aldıktan sonra geliyor. Sertifikasyona göre, yeni tablet SCMR-W09 model numarasıyla birlikte geliyor. Ayrıca, sertifikasyon, Huawei’nin yeni tabletinin 22.5W hızlı şarjı artırdığını gösteriyor. Tabii ki, bu bir tablet ve Huawei’nin yüksek kaliteli şarj cihazlarıyla birlikte gelmesini beklemiyoruz. 

Listeye göre , bu Huawei tabletinin başvuru sahibi ve üreticisi Huawei Terminal Co., Ltd.’dir. Üretim tesisi Xike Communication Technology Equipment (Heyuan) Co., Ltd’dir.

Tablet üretim pazarı akıllı telefon işi kadar kazançlı değil. Şu anda, piyasada çok fazla 5G tablet yok. Bununla birlikte, geçen yılın başından beri Huawei,  Çin pazarında iki 5G tablet piyasaya sürdü – Huawei MatePad Pro 5G ve Huawei MatePad. Bu tabletler farklı kullanıcı pazarlarını hedefliyor.

Bunlar arasında, Huawei MatePad Pro 5G bir Kirin 990 5G SoC ile birlikte gelir, 40W süper hızlı şarjı, 27W kablosuz hızlı şarjı ve 3D grafen soğutma teknolojisini destekliyor. Gelince Huawei MatePad, bir Kirin 810 yongasını kullanıyor. Ayrıca 18W hızlı şarjı destekleyen dahili bir 7250 mAh pil ile birlikte gelecek.

Huawei MatePad Pro 5G, 2K çözünürlüğe ve çok dar çerçevelere sahip büyük bir 10.8 inç ekrana sahip. Bu, cihazın %90 ekran / vücut oranına ulaşmasını sağlıyor. Daha sonra sol üst köşede maksimum 540 nit parlaklık ve delikli bir kamera buluyoruz. 

Bu arada, arka tarafta deri benzeri bir arka kapağımız var. Genel olarak tablet 7.99 m kalınlığında ve 492 gramda hafiftir. Tablet daha sonra bir 8MP ön kamera ve tek bir 13MP arka kameraya sahip. Ayrıca beş metrelik etkin ses alımı için dört kanallı dört genlikli hoparlörler, Harman Kardon ayarlama ve beş halkalı bir dizi mikrofon bulunuyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

59
7 Paylaşım, 59 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
3
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
0
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
0
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir