GündemGenelHuaweiTelefonlar

Huawei Watch GT Runner Tanıtıldı:Özellikleri Ve Fiyatı Belirlendi!

Huawei Watch GT Runner, özellik yüklü bir akıllı saat arayan profesyonel sporcular için piyasaya sürüldü.

Çarşamba günü kendi ülkesinde Watch GT Runner’ı piyasaya sürüldü. Huawei’nin yakın zamanda piyasaya sürdüğü akıllı saat, fiziksel olarak aktif olan kullanıcılar için ideal. Bu ayın başlarında İngiltere ve Avrupa’da satışa sunulan Watch GT 3’e göre nispeten daha hafif.

Piyasaya sürülen akıllı saatin özelliklerinin çoğu önceki modeline benzese de, etkileyici bir görünüm sunuyor. Huawei Watch GT Runner, maraton pist seviyesi, yüksek hassasiyetli takip, koşu koçu,ve daha fazlasıyla birlikte gelecek.Bunun yanı sıra yeni akıllı saat, SpO2 sensörü gibi çok çeşitli son derece avantajlı sensörler sunuyor.

Huawei Watch GT Runner özellikleri

Watch GT Runner, göz alıcı 1,43 inç yuvarlak AMOLED ekrana sahip. Kasa, güçlendirilmiş yüksek kaliteli polimer fiber malzeme kullanılarak yapılmış.Siyah ve gri renk seçenekleri, giyilebilir cihazın metalik tepesini tamamlıyor. 5ATM suya dayanıklı akıllı saatin yan kenarında bir düğme bulunuyor.Ayrıca, 100’den fazla spor modu takibi ile birlikte gelecek.Üstelik giyilebilir cihaz, otomatik egzersiz algılamayı destekler ve uyku düzenini takip edebilir.

HuaweiWatchGTRunner teknobizdeyiz 2
Huawei Watch GT Runner Tanıtıldı:Özellikleri Ve Fiyatı Belirlendi! 3

Bunların dışında QZSS, Galileo, GLONASS, Beidou ve çift bantlı (L1 ve L5) GPS dahil olmak üzere çoklu uydu sistemleri ile birlikte gelecek.Koşu gücü endeksine dayanan akıllı saat, bir koşucunun kişisel antrenman planlarını geliştirmesine yardımcı oluyor.Sensörler açısından cihazda SpO2 sensörü, optik kalp atış hızı sensörü, jeomanyetik sensör, jiroskop sensörü ve ivmeölçer bulunuyor.

Bağlantı için Watch GT Runner, NFC ve Bluetooth gibi seçenekler sunar. Giyilebilir cihaz, 4 GB dahili depolama ile birlikte geliyor.Huawei Watch GT Runner, kullanıma bağlı olarak tek bir şarjla yaklaşık 14 gün dayanabiliyor. Saat, şarj için manyetik bir yüksek şarj portu kullanılmış durumda.Bunun yanı sıra gerçek zamanlı sesli rehberlik, akıllı koşu planı, antrenman önerileri bulunmakta.

Huawei Watch GT Runner fiyatı

Giyilebilir cihaz şu anda ön siparişe açıldı ve 26 Kasım’dan itibaren satışa sunulacak. Huawei’nin çeşitli e-ticaret siteleri, Huawei deneyim mağazaları ve yetkili satıcılar aracılığıyla satışa sunulacak . Ayrıca Yıldızlı Gece Koşucusu (Siyah) ve Açık (Gri) renk seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz.Saatin 26 Kasım tarihinden itibaren 343 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacağı belirtildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu