Huawei Watch GT 2e Türkiye’de Satışa Çıkıyor!

2 dkHUAWEI, ilk kez WATCH GT 2e ile kan oksijen doygunluğu (SpO2) izleme özelliğini kullanıcılarına sunuyor. İki haftalık pil ömrüyle desteklenen cihaz, küresel tüketicilerin günlük hayatına bilimsel, fakat sportif bir katkı getirmek amacıyla tasarlandı. Yeni akıllı saat, kullanıcıların sıhhat durumlarını gerçek vakitli anlamalarını gerçekleştiren titiz kalp atış sürati izleme, anormal kalp atış sürati uyarıları, basınç srandardı ve uyku izleme özelliklerini de destekliyor.

HUAWEI WATCH GT 2e ; Grafit Siyahı, Kırmızı Lav ile Yeşil Nane renk seçenekleriyle Huawei Online Mağaza üzerinden 1199TL fiyatı ile satışa sunuluyor. Huawei Online Mağazası üzerinden alış veriş yapan kullanıcılar ilaveten 10000 maH kapasiteli Huawei Powerbank’i 19 Nisan’a kadar sürecek kampanya dahilinde stoklarla sınırlı olmak üzere 1TL farkla satın alabiliyorlar:

Global olarak ilk kez bir akıllı saat, kan oksijen satürasyon seviyelerini (SpO2) izlemeyi destekliyor. Bir dakika içersinde kullanıcılar SpO2 seviyelerini basitçe test edebiliyor ve beden durumlarını istedikleri vakit değerlendirebiliyorlar. Huawei Watch GT2e, yumUşak, cilt arkadaşı bir fluororubberden yapılmış kayışla Grafit Siyah, Kırmızı Lav, ve Nane Yeşili renk seçeneklerinden oluşuyor. Çift renkli, soluk alabilen TPU malzemesi mükemmel yekpare tasarımı tamamlıyor. Yoğun egzersiz esnasında bile kondisyon ve sıhhat izleme hala doğru bir şekilde çalışıyor.

100’den çok spor türünün takibi

HUAWEI WATCH GT 2e ilaveten 6 spor kategorisini amacıylae alan 85 özelleştirilmiş spor izleme modunu da destekliyor: ekstrem, boş vakit, fitness, su sporları, top oyunları ve kış sporları. Aktiviteler sokak dansı ile parkur, kaya tırmanışı, yoga ve bale ile boks arasında değişebiliyor. Kullanıcılar sevdikleri spordan beğeni alırken, HUAWEI WATCH GT 2e, süre, yakılan kalori, kalp atış sürati aralığı, egzersiz ilerlemesi, iyileşme vakitı gibi mühim bilgileri kaydedecek ve kullananlara bilimsel egzersiz planlaması sağlayacak ve tek tıklamayla sosyal medyada paylaşılacak verilerle bir bilgi grafiği oluşturuyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

54
7 Paylaşım, 54 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

3 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir