Huawei

Huawei Watch Fit’in Teknik Özellikleri Ve Fiyatı Ortaya Çıktı!

Geçen hafta, Huawei’nin Huawei Watch Fit olarak piyasaya sürülecek kod adı Stia olan bir akıllı saat üzerinde çalıştığını öğrendik. Bugün, özellikleri, fiyatı ve görselleriyle birlikte çevrimiçi olarak ortaya çıktığı için Watch Fit hakkında daha fazla bilgi ediniyoruz.

Resimlerden de görebileceğiniz gibi, Huawei Watch Fit çapraz olarak 1,64 inç ölçtüğü söylenen uzun bir ekrana sahiptir. 456×280 piksel çözünürlüklü bir AMOLED paneldir ve ekran parlaklığını otomatik olarak kontrol etmek için ortam ışığı sensörleri de olacaktır.

Huawei Watch Fit TeknoBizdeyiz
Huawei Watch Fit'in Teknik Özellikleri Ve Fiyatı Ortaya Çıktı! 4

Watch Fit, 5ATM’ye kadar suya dayanıklı olacak ve pili 10 güne kadar dayanıklı olacak. Akıllı saat, Android 5.0+ ve iOS 9.0+ cihazlarla uyumlu olacak ve bir GPS, İvmeölçer ve Barometreye sahip olacak.

Watch Fit ayrıca arka tarafta bulunan kalp atış hızı sensörünün yanı sıra uyku kaydı ve aktivite takibi ile birlikte gelir. Kaynak, yürüyüş, koşu, yüzme ve ayrıca kapalı ve açık bisikletleri izleyebileceğini söylüyor. Akıllı saat, stres testleri ve nefes egzersizleri ile birlikte gelecek.

Akıllı saatin sağ tarafında, mikrofon için olabilecek üstte bir delik bulunan hap şeklinde bir fiziksel düğme vardır.

Huawei Watch Fit TeknoBizdeyiz 1
Huawei Watch Fit'in Teknik Özellikleri Ve Fiyatı Ortaya Çıktı! 5

Kaynak, Watch Fit’in Eylül ayında 119 € ‘luk bir fiyat etiketiyle piyasaya çıkacağını söyledi. Yani Almanya’nın Berlin kentinde düzenlenen IFA 2020’de resmi hale geldiğini görebiliriz.

Daha fazlası için TeknoBizdeyiz’i takipte kalın. Bir sonraki haberde görüşmek üzere.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu