Sıradaki içerik:

Yeni AMD İşlemcili Bilgisayarlar Yolda

e
sv

Huawei V55i Tanıtıldı! Dev Ekranda 4K Keyfi

371 okunma

Akıllı televizyonların kullanım oranları bilhassa korona virüsünün süregelen bulunduğu şu dönemlerde bir hayli arttı. İnsanlar vakitlerini genelde evlerinde televizyon izleyerek geçiriyor.

Huawei markası, akıllı televizyon kategorisinde de mamüller meydana koyan bir marka ve şimdi de 4K ekran çözünürlüğüne sahip 55 inç büyüklüğündeki Huawei V55i akıllı televizyonuyla geliyor.
Huawei V55i modeli amacıyla resmi tanıtım gerçekleştirildi ve böylelikle ürünün 4K çözünürlüğünde bulunduğu ve 55 inç büyüklüğünde ekrana sahip bulunduğu kesinleşti. Aynı vakitte televizyon çift çekirdekli A73 çipine sahip olup 64 GB depolama kısmı sunuyor ve 4 GB RAM’e sahip.

Dahili kamerası ve ek ses ünitesi tespit edilen Huawei V55i modelinde tespit edilen kamera 1080p çözünürlüğünde görünümlü konuşmalar yapabilmenizi sağlamakta. Ses sistemi ise 8 hoparlör ünitesiyle karşımıza çıkıyor. Böylece evinizi bir sinema salonuna çevirebiliyorsunuz.

Cool Meow, Mango TV, Aurora TV, Huawei Video gibi pek çok yazılımdan yararlanabildiğiniz akıllı televizyona örnek olarak ‘Egsersiz gerçekleştirme istiyorum’ komutunu verdiğiniz vakit AI fitness özelliği döneme girmekte.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.