Sıradaki içerik:

Hue, Haftanın Ücretsiz Epic Oyunu

e
sv

Huawei, Uber Alternatifi Bolt İle Anlaşma İmzaladı: İşte Detaylar!

avatar

Mert

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Huawei’nin Google hizmetleri olmadan bırakan ABD ile ilgili sorunları ve bazı önemli uygulamalara erişim iyi belgelenmiştir. Ancak şirket, ilk büyük ortak sürüş uygulamalarını memnuniyetle karşılayan AppGallery ile sağlam bir ilerleme kaydediyor.

Bazı “Avrupa Uber” tarafından adlandırılan isteğe bağlı taşıma platformu Bolt, bu hafta şirketin uygulama mağazasında görünecek ve tıpkı Uber Eats gibi gıda teslimatı da sağlayacak.

Bolt’un modeli Uber’e çok benziyor ve uygulama da büyük ölçüde farklı değil – rekabetçi fiyatlandırmaya sahip bir gezintiyi arayabilirsiniz ve ihtiyacınız olan tek şey bir profil ve bağlantılı bir banka kartı.

Ortaya çıkan hizmet ile halihazırda kurulmuş olan platform arasındaki fark, Huawei’nin satışlarda güçlü olduğu ülkelerdeki varlığıdır – Orta ve Doğu Avrupa, İsveç, Rusya ve bazı BDT ülkelerinde, bir avuç Afrika ülkesinde ve tüm büyük Meksika şehirleri.

Bolt Food, AppGallery’e de gidebilir

Financial Times’a göre Bolt, Avrupa’nın en hızlı büyüyen 3. teknoloji şirketi ve gıda dağıtım işini genişletmek için 109 milyon dolar topladı. AppGallery’e gelmesi, küresel salgın dönemlerinde toplu taşıma araçlarına güvenen kullanıcılara bir nimet olarak gelmeli ve ayrıca çoğu ekonominin COVID-19’un etkisi nedeniyle mücadele ettiği için Huawei sahiplerinin para kazanmalarına izin verecek.

Daha fazlası için TeknoBizdeyiz’i takipte kalın. Bir sonraki haberde görüşmek üzere.

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.