Huawei

Huawei Talkband B6 Dört Renk Seçeneğiyle Geliyor

Birkaç gün önce Huawei’nin yeni bir akıllı saat grubu yayınlama niyeti ortaya çıktı. Şirket yakında yeni özelliklere sahip yeni bir Huawei Talkband 6’yı tanıtacak. 

B6’nın varlığını ortaya çıkaran sızıntı, görüntüler ve hatta bir Bluetooth Kulaklık olarak ikiye katlanan yeni giyilebilir cihaz hakkında iyi bir fikir veren uygulamalı bir video sağladı. Şimdi, renk varyantlarını ortaya çıkaran daha fazla görüntü ortaya çıktı.

Yeni fotoğraflar aynı sızıntı tarafından gönderildi. Görüntüler Huawei Talkband B6’nın geleceği dört renk seçeneğini gösteriyor. Paslanmaz çelik versiyon, bej deri varyant, Kırmızı ve Siyah iki silikon kayış versiyonu var. Buradaki büyük haber, çelik kayış varyantıdır, çünkü diğer üçü ilk sızıntıda zaten ortaya çıktı.

Huawei Talkband B6 teknik özellikleri

Huawei TalkBand B6, 1,53 inç kavisli AMOLED ekrana sahip. Ayrıca dahili bir ses asistanı ve FIRSTBEAT profesyonel spor antrenörü vardır. Ayrıca 24 saat kalp ölçüm işlevi içerir. Bu, SP02 ölçümü, uyku takibi, uygulama bildirimleri ve diğer akıllı özelliklerle tamamlanmıştır.

En azından, TalBand B6, Huawei’nin Kirin A1 yonga setine sahip olacak. Kiri nA1, Huawei’nin hem kablosuz ses ekipmanını hem de akıllı saatleri destekleyen ilk giyilebilir çipidir. Bluetooth 5.1 ve Bluetooth Low Power 5.1 sertifikalıdır. 

Bu yonga, Bluetooth işlem birimini ve sesi, 4.3mm x 4.4mm boyutlarında bir araya getirecek. Bluetooth ve sinyal parazitinin neden olduğu kulaklık bağlantı kesme problemini çözmek için Kirin, AI tarafından geliştirilen çift kanallı senkron iletim teknolojisiyle birlikte gelecek.

Huawei TalkBand B6 teknobizdeyiz 5
Huawei Talkband B6 Dört Renk Seçeneğiyle Geliyor 7

Sol ve sağ kanalların sinyallerini doğrudan akıllı telefon terminallerinden gerçekleştirebilir. Ayrıca, senkron iletim güç tüketimi %50 azaltılacak ve gecikme %30 azaltılacak. Kirin A1, BT-UHD Ultra HD Bluetooth kodlu teknolojiyi kullanacak. 6,5 Mbps’ye kadar maksimum bant genişliği sunacak. Bu, Bluetooth standart iletim hızının 2.8 katı olan iletim hızını büyük ölçüde arttırmış olacak.

Bu yonga seti performans, mükemmel ses kalitesi, düşük gecikme süresi ve mükemmel güç yönetimi sunacak. Kulaklık seti, sadece şaşırtıcı olan 150 metrelik bir aralığa sahip olması. Ayrıca USB-C bağlantı noktası üzerinden hızlı şarj ile birlikte gelecek. Kullanıcılar birkaç dakika şarj ettikten sonra 4 saate kadar konuşabilecek.

Cihazın lansman tarihi hala belli değil, ancak sızıntılar göz önüne alındığında, çok uzun sürmeyeceğe benziyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu