Huawei P40 Pro “Kırmızı Bayrak” Özel Sürümüyle Geliyor

2 dk


Twitter’ın Çin eşdeğeri Weibo’ya sızan bir yeni Huawei P40 Pro’nun özel bir versiyonunu ortaya çıkaran bu özel basımın “Kırmızı Bayrak” olarak adlandırılması bekleniyor.

Huawei P40 Pro “Kırmızı Bayrak” Özel Sürümüyle Geliyor

Yukarıdaki resimde görebildiğimiz gibi, Huawei P40 Pro Kırmızı Bayrak , otomobil üreticisi FAW Car Company – Hongqi’ye ait Çin lüks otomobil markasından esinlenerek kırmızı ve siyah iki renkli bir tasarıma sahip gibi görünüyor . Hongqi ayrıca “Kırmızı Bayrak” anlamına gelir, dolayısıyla bu özel baskının adı.

Araba üreticisi geçmişte WeChat’te Huawei’nin P40 Pro’nun özel bir versiyonunu üreteceğini açıkladı. Yani, bugünkü sızıntı çok fazla insanı şaşırtmadı. Huawei P40 Pro’nun Hongqi’den yeni bir araba ile birlikte piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Maruz kalan poster ayrıca P40 Pro’nun 26 Mart’ta resmen çıkacağını hatırlatıyor. Teknik özellikler açısından P40 Pro, çift delikli tam ekran çözümü kullanacaktır; 90Hz’de yüksek bir ekran yenileme hızıyla. Akıllı telefon, mükemmel Huawei Kirin 990 5G SOC’yi piyasaya sürecek; SA, NSA çift modlu 5G desteği ile birlikte. Ayrıca 40W’a kadar hızlı şarjı da destekleyecektir. Akıllı telefondaki diğer özellikler arasında UFS 3.0 dahili depolama ve LPDDR5 bulunmalıdır; bu da onu piyasadaki en hızlı akıllı telefonlardan biri yapar.

Kamera açısından P40 Pro’nun beş Leica arka kamerayı sunması bekleniyor; ana kamera 52MP çözünürlüğe sahip. Telefoto aslında 10 kata kadar optik zoom için bir periskop lens kullanacak.

Her Huawei lansmanında olduğu gibi, P40 Pro muhtemelen DxOMark sıralamasına hakim olacak ve yeni nesil cep telefonu fotoğrafçılığının kralı olacak.

Son olarak, Huawei’nin amiral gemisi Huawei’nin şirket içi Wi-Fi 6+ teknolojisini destekleyebilir. Bu teknoloji, 160MHz’lik çok büyük bant genişliği için uçtan uca desteğin yanı sıra daha iyi yonga düzeyinde işbirliği ve dinamik dar bant genişliği getirecek ve kısa aralık hızı 80MHz bant genişliğinin iki katıdır (MU-MIMO ile aynı).


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

66
8 Paylaşım, 66 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
0
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
0
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir